tinka ?


tinka ?

ant e39 nuo boingo?autogidas.lt/skelbimai/bmw-730-2005-11620276.html

i google ivesk ir ismes…

padangu likutis tai 15-20% Nekaltas o naujos nuo 500 lt prasideda

kaina ne 100 evro

rasciau kur kitur panaudoti ta tukstanti pinigu

ne padangas gi perku… Cha cha

bocius>ne simC Auru,uz tiek ir nepirkciau,tik mane domina,ar tinka isnesimai ant e39,o ir siaip idomu,gal kas yra mate tokius uzdetus ,kaip kazin ziuretusi Nekaltas

vinas> o kam naujas pirkt? Šypsena

siaip kas idomiausia,kad 18 padangos geros vos ne pigesnes nei 16-17

kur patartumėt Kaune komp. diagnostika renuškei daryt? daug žioplių, kurie pasijungia kompą ir nieko nesupranta. Aišku, norisi mažiau nei 100lt palikt.

dr> baik juokus, is kur tu tokia nesamone istraukei? Nekaltas

buvau uzsukes pas padangistus,as apie naudotas sneku. gera 16-17 padanga 100lt ,bet su pasirinkimu liudniau,o va 18 buvo tikrai geru,kaina irgi nuo 100lt,bet sake jei 4vnt pirkciau,numestu…nera einama preke musuose

dr> nu nzn nzn mano draugas turi viena is didziausiu angaru kaune, padangom prekiauja naujom ir devetom, pagrinde devetom. 17 padanga gera nuo 180 ir i virsu, 18’ nuo 220 ir i virsu. 16’ lubos jau 140lt Šypsena Vaziuoja ir is siauliu pas ji pirkt Šypsena

17 padanga deveta pirkt uz 180lt…ka as zinau. is siauliu gal ir vaziuoja,nesigyncisiu…tiesiog …ai koks skirtumas,uz ragus irgi prase 200-300lt,nupirkau uz 90lt. e39 uz 4kg euru irgi sake,kad nenupirksi,o jei nupirksi bus lavonas…

nergazus ratai, labai negrazus Ne

dr> uz 180lt cia dar pigiai ta padanga ir jauciu, kad butu lavonas Šypsena As pavasari uz padangas zadu palikt kokius 800lt, bet cia savikaina uz devetas Šypsena Bet zinau, kad paimsiu tikrai geras ir su garantija Šypsena

Marchela, prezervativu naudotu tai nepereki Juokiasi

vinas> nelygink by*** su pirstu Mirkt

kalbant apie naudotas padangas 13-14-15-16 skersmens, naudotas perka tiktai labai turtingi vairuotojai nes naujos pigiau iseina Labas