Tinginys


Tinginys

valomas priekinis ir priek/soniniai Cha cha Gerai

viskas cia normaliai

pagal KET turetu ir galinis but nuvalytas Nekaltas

idiotai man tokie Nekaltasva tevas net kapota nusivale isvaziuodamas, kad ant priekinio stiklo sniego nepustu Cha cha

negali but visi normalus Ne Cha cha

Visą mašina valiau Cha cha

ble nekenčiu, kai balvonai nenusivalo… iš paskos važiuoji, tai geriausiu atveju - sninga tiesiai į stiklą. Blogiausiu atveju - grumstai ledo krenta iš po arkų, ir tiesiai iš pakos važiujančioms po ratais (čia jau žiemą daugiau) Piktas

Piktas

Tikras tinginys ble Užsispyręs Cha cha

jis laiko neturi, jis verslo zmogus Laimingas Juokiasi

visa laika stengiuos kuo daugiau nusivalyt,kad sau paciam nepatgumu nesusidaryt, apzvalgos kampo nesumazint

bedarbis Liūdnas

man tai juokingai skamba tas “bedarbis”, cia tipo kaip pasirodymas kazkoks, bedarbis, bet saibu turiu Gerai… jai oficialiai nedirbi niekur, nereiskia ,kad esi bedarbis, darai kazka visvien…

praeitais metais buvo sita foto !!! Juokiasi

aplamai tau viskas daznai juokingai skamba pastaruoju metu,pasirodyt cia nebent galeciau jei tureciau 18 muliu naliko litais,pagauni truputi skirtuma ??? Juokiasio esu bedarbis ir tuo nesidziaugiu nes turejau gerai apmokama darba,o gyvent reikia tai ir nesedziu nuleides ranku ir neverkiu Labas

domai-ir auto sita praeitais metais tik buvo Cha cha

tai maladec, kad neverki Gerai …as tai siaip jau senai pastebejas, kad tu megsti pastovei pabrezti ,kad tu bedarbis… ir dar prie to pacio daznai pasakyti kaip tau px islaikyti masina kuri 16ltr benzo valgo… juokinga ir tiek… visvien darai kazka, vagi, perki parduodi ar kazka, bet darai visvien… tai yra irgi darbas. pagauni ???

vagi zodi kaip po pavyzdziui pasakiau, nesureguok jautriai tik cia…

darbas man kai keltis 7 uzbaigt darba 18 val,as darbu nelabai skaitau ta veikla kuri man maloni ir kada noriu tada darau Cha cha,pagauni ???nevagiu,nera ko cia i krastutinumus pult Cha cha,o kuo uzsiemu tai 100% legalu Kietasjei daug ka cia pastebi,atsipalaiduok ir pailsek nuo AB Cha cha,pasinerk i savo gyvenima,o jei tau kazkieno pasakyta fraze yra be galo skaudi,kad i ja taip REAGUOJI Cha cha,tada jau cia kita kalba …