Tim Guénard - Stipriau už neapykantą

mmm… prisiminiau tokia grazia vieta apie Laimes namu mergina… kazkaip man tas dalykas knygoje labiausiai istrigo…

Gerai Taip labai gera knyga! ir apie religija ten is tiesu yra gera vieta, ir kad tevui atleido,. ta knyga moko neapsakomo gerumo… man irgti ish pradzhiu nervas eme, akd tevui atleido , bet po to susimaschiau… kad visa knyga ir yra tam, kad parodyti, jog kartais kad ir kokie zhiaurus zhmones mums butu mes busime stipresni uzh juos, jei jiem atleisime.tai yra neapsakomai kilnu…

Liūdnas Apkabinimas

o vat sita yra viena ir labaj nedidelio kiekio mano perskaitytu knygu. tikray idomi! Taip Gerai

Labai patiko.Gaila man buvo to berniuko,kuriam sitaip nesiseke

gal ir gajla… bet kietas. isgyveno ;D

puiki knyga,kuri kazkodel priverte pazvelgti visai kitaip i paramos maziems beglobiams vaikams reklamas ir i praeivius gatvese ir shape… daug dave Šypsenapanasios tematikos yra knyga “vaikas be vardo” tik gal "stipriau uz neapykanta"paliko daugiau minciu…

stipriau uz nepykanta, verta skaityti, nera auditorijos, kuriai si knyga butu visiskai svetima. tikrai gera knyga, gero skaitymo Šypsena

kol kas neteko skaityti,bet girdėjau gerų atsiliepimų.

Kox autorius to vaiko? Drovus

Nereali knyga, skaiciau jau gana seniai, bet vis dar prisimenu ta ispudi. Pabaiga puiki, netiketa ir siek tiek pikta lieka, kai sunus atleidzia tevui. Bet tadeas ir paciam pasidaro lengviui kazkam atleist. Superine knyga. Gerai

pritariu… gera knygute, daug minciu palieka ir pan. vaziuodamas is kedainiu traukinuku turejau ka veikti ir prie kretingos dabaigiau Šypsena

kazkas panasaus i sia knyga yra D. Pelcerio “Zmogus, vardu Deivas”. irgi sukrecianti…