Tim Guénard - Stipriau už neapykantą

O man tai jos virselis patiko, del to ir nusipirkau =) pavartyt negalejau, nes buvau pirkus is interneto ash ja

Tai knyga apie zmogu sugebejusi atsispirti stipriems likimo smugiams, o uzaugus paciam aplinkui kurti geri.
Nors žodžiai sioje knygoje stiprūs kaip kumsčio smūgiai, tačiau glaustu stiliumi perteiktas pasakojimas yra kupinas vilties, kad kiekvienas, net labiausiai sužeistas, sugeba mylėti.
Nors sia knygele ir leido "Kataliku pasaulis" leidykla, pasakysiu atvirai, kad ja perskaiciau vienu presedimu, net nemirktelejusi. Labai lengvas stilius, taiklios mintys ir idomu tai, kad tai paties autoriau autobiografija. Beje jis viesejo ir Lietuvoje. Pripazinsiu, kad per susitikima su juo, net nesuabejojau, kad sioje knygoje aprasyta jo paties istorija ir netgi is tikruju neturi ausies, kuria jam nupjove tevas.
Sia knyga leido gal kelis kartus pakartotinai, vienu metu buvo be galo populiari.

"Bendras gyvenimas reikalauja, kad nuolat sektume kito širdies orų prognozę. Dažnai esu kurčias ir netaktiškas. Pats to nenorėdamas, sužeidžiu savo artimuosius. Kaip išvengti tokių skriaudų? Žmogus yra tarsi baldas: kiekvienam modeliui skirtinga instrukcija. Norėdami su kitu gyventi darniai, turime išdrįsti paprašyti jo instrukcijos ir nebijoti duoti jam savąją."

[Tim Guenard "Stipriau uz neapykanta"]

Nuo knygos nurasei? Saunuole…

Netingejai?Cha cha

ne ne nuo knygos, o is apraso internete. Nes nematau prasmes turinio ir citatu paciai perrasineti, kai tai uz mane yra padare kiti. O kadangi kazkas teiravosi apie ka si knyga, todel ir imeciau pora sakiniu apie ka ji.
Bet jei nepastebejote, be to buvo parasyta ir mano nuomone, kurios nebuvo knygoje ar internete is kur emiau citatas.
Tad vietoj savo cinisku pastabeliu, galetume parasyti vertinga savo nuomone, o ne eilines blevyzgas.Labas

tai imogen, geriau linkus mestelk Mirkt

knygute banali, bet reikalinga perskaityti paauglysteje. suteikia reikiama graudumo, gailestingumo ar ko ten doze. priskirciau prie tokiu knygeliu, kurias reikia perskaityt paauglysteje, kaip ir heroina koki ar prisukama apelsina.

o tas autorius i lietuva buvo atvaziaves, jonuitu vienuolyne, berods, paskaitas vede. jis rimtai ant tu visu religiju pasineshes.

As sita knyga isigijau, po jos prezentacijos VDU, pati nebuvau, bet kursiokes super gerus atsiliepimus sake po susitikimo su autoriumi, kad nieko neliko kaip tik paciai isigyti sia knyga TaipŠypsena Po to per viena diena ja perskaiciau ir likau suzaveta, autoriaus sugebejimu atleisti sitiek skriaudu padarusiam zmogui ir sugebejusiam taip radikaliai pakeisti savo gyvenima.Dar karta isitikinau, kad religija daro stebuklus zmogaus gyvenime Taip

skaiciau, labai gera knyga Taip priverte apie daug ka pamastyti…

kazkelintoj klasej ta knyga tikybos mokytojas per pamokas perskaite.
patiko.

tiesa pasakius, perskaicius ta knyga galu gale isdrisau padaryti viena dalyka- nupirkau deze(ne dezuteNeCha cha) saldumynu ir nuvaziavau i vaiku namusLaimingas tik jau ispudzius is ju as pasilaikysiu sauMirkt Drovus

kai drauge dave paskaityt sia knyga maniau bus eilinis slamstas Veee. pradejusi skaityti atsitraukti nebegalejau Apakęs nerealia knyga. kai skaiciau galvojau ar as buciau istverusi ka istvere sis vyras. atsakymas - tikrai ne.
o man pabaiga kaip tik labai patiko Drovus

skaiciau ir labai patikoTaip viena is geriausiu skaitytu autobiografijuGėlė

vargsas zmogus…Liūdnas
bet knygaGeraiMyliu

Em… Patiko. bet jei perskaityt tokiu knygu daugiau dar ten kokie "pagautas laisveje" ar kaip ten ji vadinas kaip zmogus po viso blogio atsivercia i dieva jau buna bloga. bet is to tipo knygu tikrai viena idomesniu!

Kodel vargshas? Nemanai, kad buna daug nelaimingesniu, kurie ishgyvena kazhka panashaus bet taip ir nesutinka kazhko, kas priverstu pasikeisti ir pamatyti ne tik blogi bet ir geri?

Yra toks pasakymas - nespręsk apie knygą iš jos viršelio Šypsena
Bet matyt šįkart tas viršelis geras buvo Šypsena
Padovanojo man maniškė Moteris šią knygą, perskaičiau greit, per pusantros dienos, labai patiko Gerai, tikrai negalėjau nuo jos atsiplėšti Laimingas… Moka maniškė Moteris rinkti dovanas Mirkt

<p>man patiko sita knyga</p>

Labai gera knyga,ziauroka.Apie kitoki gyvenima,kuris is tiesu yra,nors mes jo nelabai pastebime.

Nereali Taip kazkaip ja perskaicius pries kokius 3 metus ir pradejai labai intensyviai skaityti knygas Taip Girtas

nuostabi knyga! skajciau ir dar skajtyciau 100 kartu… ir taj vienintele knyga kuria as neatingedama perskajtyciau dar ir dar karta. niuz, ten kur apie religija prasidejo, taj nuobodoka, beat vis vien zavi knygele. acioo zverioogaj, kad ja man paskolino ir kad sutejke toki malonuma ja paskajtyt…