Tildes biuro pasekmes


Tildes biuro pasekmes

pff…elementaru ką tuo norėjai pasakyt?

nesupratau kas atsitiko.

Nafig man ta kaukole

ta kaukole ispeja kas gali nutikti jeigu naudosies nelegaliu tildes biuro programu paketu Cha cha

O tai kaip man ja ismest

ox tu velnias Cha chavysai ne ta versija daviau - sorryyyy Cha cha

siaip pilna bugu daviau - kas ja turite reikia rankiniu budu istrinti 092.reg failo turini , is startup’o nuimti configuravima [o gal cia tik pas mane…]

kaip ismesti - nepamenu… NSIS’a kai sukonfiginau tai ir uzmirshau… siaip - windows direktorijoje pajieskokite bmp failiuku - vienas is ju atsakingas uz ta ikonele

Blyn siandien visa diena regus valiau ir visvien dar paliko.

blyn cia ne regus reikia valyti Cha charyt tiksliai galeciau pasakyti - dabar nu nepamenu… oi na nors… pala - hardas pajungtas Laimingasoeminfo.ini ir oemlogo.bmp windows system kataloge

Del tu bmp tai zinau kad ne regus as siandien taip generaline uborke dariau nes kompas kaip kokias 10 tonu veztu dirbo. ;D

siaip po ranka neturiu jokio RegClean’erio - reiketu pravaryti pries install’a ir po jo - tada aiskiau butu kokius reg’us palikti kokius ne - nes tai buvo daryta vienam kompui ir kitam gali nebetikti…

Nu duodat as TildesBiura is kazkur parsisuntau ir man taip nebuwo ŠypsenaKaip jums pawyko tokiu bajeriu prisukt? Šypsena

A vot mes mokam prisukt ir dar ne taip. Jau kaip pavarom tai pavarom.

o gal palikti galutineje vertsijoje? Cha cha

Kas supras bajeri tai gerai o kas ne tai sirdies smugi gaus Cha cha

geras Cha cha