Tikrieji jausmai

Tikrieji jausmai

Tikrieji jausmai turi akis ir protą. /Onorė Balzakas/

labai teisingaiMirkt

ir as sutinkuŠypsena

praitarta Šypsena

o dabar ką darysime?

nezinau… teisiog radau sia fraze senoje savo uzrasu knyguteje ir man tai patiko… taip pat pagalvojau, tai yra tai ko paprastai truksta…

nu nelabai sutinkuCha cha

na man ji patiko, parasiau o kas kaip nori taip priimaŠypsena

Galbut Nekaltas

As isvis nesutinku Cha cha

Tik del to, kad tai pasake Balzakas, teiginys netampa negincytina tiesa Liežuvis

idomus zodziai… as irgi pritariuGerai

Ir as taip manau… Nekaltas Tik speju akys ir protas atsiranda tik ipusejus tikriems jausmams…Laimingas

[quote]Shirshe77 rašė: As isvis nesutinku Cha cha Tik del to, kad tai pasake Balzakas, teiginys netampa negincytina tiesa Liežuvis
[/quote]

niekas nesako, kad šitas teiginys teisingas dėl to, kad jį parašė Balzakas. Tai tiesiog šiaip protinga mintis, kuria norėta pasidalinti ir, pasirodo, yra daug pritariančių.

Beje, o rimtai man buvo laikai, kai atrodė, kad visa, kas knygose, yra ir privalo būti tik teisinga, kaip aksioma… ir ieškodavau knygose gyvenimo tiesų Laimingas. Gerai, kad į rankas pakliūdavo tik protingos knygos…

niekas nesako, kad šitas teiginys teisingas dėl to, kad jį parašė Balzakas. Tai tiesiog šiaip protinga mintis, kuria norėta pasidalinti ir, pasirodo, yra daug pritariančių.

Beje, o rimtai man buvo laikai, kai atrodė, kad visa, kas knygose, yra ir privalo būti tik teisinga, kaip aksioma… ir ieškodavau knygose gyvenimo tiesų Laimingas. Gerai, kad į rankas pakliūdavo tik protingos knygos…

[/quote]

gerai kad tuo metu parnuchos nevarteiŠypsena

dar prie to prideciau SIRDI Širdis

jausmai yra tiesiog jausmai…ju neikisi i jokius remus…

gerai kad tuo metu parnuchos nevarteiŠypsena

[/quote]

o jei vartei gal nepastebejai, nežiūrejai,o gal tiesiog nesupratai kas rašoma po paveiksliuku?

tai jau tikrai…