tikri Ratai :p


tikri Ratai :stuck_out_tongue:

atkarpėlė iš kelionės Vilnius-Jonava-Vilnius Šypsenakas netingi skaityt, aprašymas čia: unknownbug.net/urvas/vilnius_jonava_vilnius_zemuogiu_beieskantjei trumpai, tai dvi dienos miškais(diena pirmyn,diena atgal su tarpine diena tūsui sodyboje) viso 324km su berods ~17km/h vidutiniu na o gražių foto iš žygelio galima rast čia: picasaweb.google.lt/V.Samkovas/VilnisJonavaVilniusJonines#

Bet tai atstumai Ufff Man tai nepatogu be “ragų”. Po užsieny neplanuoji pjaut?

pavydziu Gerai

ragų ir man šioje kelionėje jau trūko, bet kol kas nėr nei laiko ieškot, nei finansų geriems. Užsienis kitais metais - kalnai Girtasarba lenkų Istebna (ten prestižinės MTB varžybos būna) arba į Krymą kokį…bus matyt. Daug kas nuo formos priklausys.

Ratai nuo purvo vos ne dvigubai storesni Cha cha324km Apsvaigęs Man su masina tiek jau nemazai, o cia su dviraciu Cha cha Bet kaip supratau ir tau jau uzteko Cha cha

Idesiu as jum tikrus ratus, jei sugalvosiu kaip ir telefono nuotraukas perkelti ŠypsenaVis savo darbiniu 18-0s ratu neikeliu Cha cha

Škotai, ten visas dviratis nuo purvo buvo gerokai “pastambėjęs” - nuo žemės atkelt sudėtinga buvo Cha cha ir jo, man jau irgi tiek km užteko - sekmadienį jokio noro ant dvirkos lipt nebuvo, o ir pirmadienį darban su mikriku variau ŠypsenaKlebai, ką tas 18-0s reiškia? Nekaltas

Fura gal kokia Cha cha

nu as gi dede furistas Šypsena idesiu teisinga transporto priemone kada nors Cha cha

Gerai