Tikri faktai apie lietuvius Anglijoj!!!

VAU Apakęs!!!
va cia tai bent…

na kaip sakoma buna ir isimciu… bet kaip bebutu gaila… bet retai…
sekmes!
p.s. labai gerbiu ir lenkiu galva…Mirkt

Na tu cia prajuokinai…Cha cha
Gal gali atvaziuot pasisveciuot… labai mandra kalbeti, kaip tu save vertini taip ir kiti tave vertins…
Atvaryk… paziuresim, kaip tave anglai ivertins Kietas!
CIA DEJA TIK TAVO TEORIJA BEI SAPALIOJIMAI…!

[/quote]

miela, kaip sako juokiasi tas kas juokiasi paskutinis Liežuvis Kam man i UK vaziuoti, jei ir NYC man su anglais tenka karts nuo karto susidurt. (Pratesiu tema tau i privata Mirkt). Taip, as pilnai sutinku, kad anglai yra labai arrogant people, bet nematau kodel as jiems tureciau kazkuom nusileisti.

miela, kaip sako juokiasi tas kas juokiasi paskutinis Liežuvis Kam man i UK vaziuoti, jei ir NYC man su anglais tenka karts nuo karto susidurt. (Pratesiu tema tau i privata Mirkt). Taip, as pilnai sutinku, kad anglai yra labai arrogant people, bet nematau kodel as jiems tureciau kazkuom nusileisti.

[/quote]

aisku, ir nereikia nusileist. teisingai kazkas issireiske, kad kaip pats i save ziuri taip ir kiti tave mato…

Nu gal ne ish gero gyvenimo tie lietuviai taip raunas ish lietuvos, ir nera chia nieko smerktino.

Buna, kad ir is gero gyvenimo…

jei anglijoje nepatinka kitur galima gyventi -nevisur zmones arogantiski
ir is auksto i lietuvius ziuri. Bet siaip yra ir mielu anglu, o jei kazkas i kita zmogu kaip i sh ziuri geriau vengti tokios kompanijos.

Na tu cia prajuokinai…Cha cha
Gal gali atvaziuot pasisveciuot… labai mandra kalbeti, kaip tu save vertini taip ir kiti tave vertins…
Atvaryk… paziuresim, kaip tave anglai ivertins Kietas!
CIA DEJA TIK TAVO TEORIJA BEI SAPALIOJIMAI…!

[/quote]

Prasyciau nekritikuoti mano gyvenamosios vietos Cha cha
P.S. Pacio dar ne karto nebuvo deportave Ne

Noreciau vel papasakoti savo nuotykius…
#Savaitgali buvau Paryziui… na ir kaip sakoma,kai kerti siena baigiasi tavo turistine viza ir tu privalai is naujo ivaziuoti…is UK…
Tai vat… grizau su EUROSTAR’u ir kaip bebutu keista labiausiai tarde Prancuzijoj…nes ten irgi yra UK migracija ir kazkoks pareigunas nerealiai nemalonus pasirode…as keliavau kartu su anglais, jiems is vis tylet liepe, tipo as kalbu ir aiskinu… o jie…ps…net drebet visa pradejau…
o jau Waterloo labai super viska buvo…o mano draugai jau , kaip jie issireiske kovai buvo pasiruose…
manau, kad viskas priklauso nuo zmogaus, kuris sedi prie migracijos, kaip mes su drauge sakom… kieciausios ir atsiauriausios yra anglesm jei jau pas jas papuolei, tai oioijojojo…Šypsena

ir pnvz yra normaliu zhmoniu…

Bunant uk reikia bendraut tik su anglais ir nebus problemu

Sveiki! Labai idomiai ir audringai cia diskutavot. As visai apie kitka noreciau pasidomauti. Kokie mokesciai siuo metu UK slegia dirbanciuju pecius? ??? Koks ten pajamu mokestis ir atskaitymai soc.draudimui?

slogu darosi,kai paskaitai tokius dakykus.ir nereikia cia jokiu konetaru.znones nes esane skirtingi.skirtingai viska priinane,skirtingai viska vertinane.siaip,cia tas pats,kaip ir lietuvoje.tik ko tai liguistiskai perdaug deesio kreipiane.gyvenane kiekvienas taip,kaip jan patogiausia…
ka sten klause apie nokescius?pries klausiant,parasyk,kokiu statusu cia zadi buti…
seknes

"m" klaviso nera klavoj ? Cha cha

nu kaip nera?yra ta klava.tik stringa ko taiLiūdnas.sorry uz nepatogunus…aciu uz supratinguna…ŠypsenaLabas

Keista, mum paryziuj labai jau lengvai stampuka idejo Nekaltas
(keliavom irgi eurostaru)

Anglijoje kaip ir visur žmonių yra įvairių.Bet kiek man teko susidurti tai padės visi išskyrus lietuvius.Tik nežinau kodėl, juk kaip tik vieni kitus turėtų palaikyti.Liūdna, kad taip yra Liūdnas.Juk galėtų vieni kitus paremti ir suprasti-visi vienu tikslu yra atvažiavę.

mmm…

idomios mintys…

viskas priklauso kokia pradzia turi. man buvo neblogai…
nors uzknisa su savo maistu, oru ir nacionalizmu.

cia nera labai gerai, bet lietuvoj atsibos per 1 menesi.

Na, jei anglai nacionalistai, tai kuo pavadintum prancuzus ar vokieciusNekaltas?.. Jau nekalbu apie amerikonus…

amerikonai - nacionalistai?JuokiasiJuokiasiJuokiasi
nu prajuokinai vaikine. ale tikrai ne i kokia aplinka cia papuoles buvai, zmogau. uzuojauta.

Nesupratau mintiesNekaltas… Kur Remiga D sedi? Tai gal ausis uzsikimses? Ne tik meskiukas kaledinis kartoja ,america - the best country in the world"
ir tada uzgroja himnas, bet ir kiekvienas amerikonas taip galvoja. Pas juos teisingumas geriausias, jie protingiausi ir t.t…