Tikri faktai apie lietuvius Anglijoj!!!

Heh, ruzava_panele, aha, buvo taip: atvaziavau ir viskas man buvo paruosta is anksto Juokiasi Vargo nemaciau, bizni prasukau, sedziu sau soti ir laiminga, plia - te klesti kapitalistine visuomene Gerai Na, su Tamstos poziuriu ir mentalitetu, kazin ar sugebetum pradejes nuo pliko nulio tureti tai, ka as dabar turiu. Bet negi Tau tai idomu. OK, pasilaikysiu savo nuomone sau, nes nematau su kuo cia diskutuoti. O jus savo s**t faktus ir toliau reklamuokite. Tik kazin ko tada UK sedite Juokiasi

miela, ar kad buti SAVIMI svecioje salyje reikia…isteketi ApakęsApakęsApakęs
Jo, tikra lietuviska natura Cha cha Cia kaip per ispazinti kunigui ar bobai turguje: NE, esu laisvas paukstis Laimingas

na tai ir saunu Ginger isikurei ten taip kad dziaukis gyvenimu, o mes kalbam apie tai kaip dazniausiai bunaTaip Jei tu su tuo nesusidurei, tai dar nereiskia kad taip isvis nebuna

Lietuviai Ne
Gincyjasi,vieni kitus zemina,kas suktesnis,kas gudresnis.
Anglijos lietuviai turbut patys Piktas

voveriukste Gėlė, ne tik Anglijos Juokiasi
Lietuviai aplamai unikali tauta Mirkt
O lietuvis lietuviui…lietuvis Drovus

Ei, as nesuprantu ko cia visi ant tu lietuviu taip ‘vanialina’?! Tipo patys jau ne lietuviai. Del keliu asilu neturi visi kiti kenteti. Ir toj pacioj Lietuvoj pilna niekseliu, bet kazkaip su jais nebendraujat. Tai kas trukdo ir cia draugus atsirinkti?! Ir baigiam sneketi ‘kokie tie lietuviai blogi’ Negaliu pakest tokiu nesamoniu :confused:

Ir dar, nesupykit, bet tie kurie daugiausiai ‘vanialina’ ant lietuviuku, tie kurie vengia bendrauti su jais, va tie ir yra PATYS BJAURIAUSI LIETUVIAI!! Supraskit juk viena tauta esam, o asilu buvo ir bus.

Cia galbut biski ne i tema. Gyvenu Italijoje ir cia kiek man teko sutikti lietuviu tai arba turistai(95% mano sutiktu) studentai arba lietuvaites istekejusios uz italu. Todel man gal ir sunku spresti kokie tie lietuviai uzsienyje. O Italijoje sklando tokios kalbos kad is Lietuvos geriausios zmonos ir meiluzes Hm…

Butent, teisingai danas paminejo, kad normalus lietuviai niekur pvz lektuvuose nesireklamuoja. Kiek pati skridau niekada prie kartu skrendanciu lietuviu kompaniju neprisijungdavau, o LAL’o lietuves stiuardeses is vis su manim angliskai pradedavo kalbeti Liežuvis

  1. Kaip pats i save ziuri, taip i tave ziuri ir kiti. Jei net PATI Apakęs apie save sakai, kad "vis tiek esi lithuanian sh…", tai ir kiti apie tave mano lygiai ta pati sh…

  2. Visiskai nesistebiu, kad i kaikurias lietuves ziuri "kaip i Lithuanian kekšes", nes pasiziurek kaip kaikurios lietuves is salies atrodo. Dazniausiai rengiasi pigiais sintetiniais issaukianciais skudurais, flirtuoja su visais gatveje, vos jas uzkalbinusiais ir bet koki komplimenta joms metusiais, elgiasi trumpai tariant kaip grynos vietines k.u.r.v.o.s, o paskui tikisi, kad su jomis elgsis kaip su princesemis is Lietuvos. Taigi nebukite ant tiek nuo realybes nutruke ir pirmiausia pazvelkite kaip atrodote uzsienieciu akyse.

  3. Jei pati savim nepasitiki, tai nepavydek toms, kurios savim pasitiki kaip pvz Ginger Gerai. Jei pati negali be istekejimo uz anglo niekur "prasimusti", tai nemanyk, kad ir visos kitos yra tokios pacios skystos kaip ir tu Blogai Fe, tiesiog nepernesu skystablaudziu zmoniu Blogai, kurie savo skystenybe pateisina tik tokiom frazem, kad tipo "ai vistiek nieko nepasieksiu, nes i mane vistiek uzsienieciai ziuri kaip i sh.u.d.a ir kaip i k.e.k.sh.e is Lietuvos ir pan." Ir kaip matai dabar ir as, o ne tik uzsienieciai, i tave, miela, ziuriu kaip i sh.u.d.a, nes paprasciausiai esi skysta pana ir dar niekini tas, kurios turi kur kas daugiau confidence nei tu Blogai.

Ginger Gerai uz tave Taurė

2Siaip
Taigi panele sake jog nesenai cia atvaziavo. Manau visiem ispudziai ne kokie buna pirmom savaitem. Jei nori zinot as lygiai ta pati manau ka ir miela, taciau jau prie to pripratau ir nesiskundziu. O anglui tu visada busi niekas. Niekada jis i tave nepasiziures kaip i lygiaverti. Visi jie tau sypsosis, bet uz akiu nezinai ka sneka. Nereikia stebetis, juk cia ju tevyne, kiekvienas savam kieme mandras. Kaip cia kazkas sugebejo legalizuotis tai man taip ir neaisku, na nebent turi savo bizniuka atidare, tada gal ir legalu, bet tada klausimas is kur pradinis kapitalas? Kvepia nelegalumu… Tik uz 9metu gali gauti rezidento viza, tai tas pats kas pilietis.

Ginger > oj nedaug vadinasi tu pazisti savo tautieciu Londone Mirkt. KAs be ko, taip tik geriau tau - nereikia bendrauti su dauguma "muzhiku zemaiciu ir Lietuvos" (ne mano mintis), sedinciu tame paciame East Ham rajone. Beje, kokia diena gali pabandyti sesti i metro ir nupoosti i tuos galus. ikrai susipazinsi su ta publika… Beje, jei susikeiksi lietuviskai, i tave atsisuks 80 proc vaziuojanciu vagone, t.y. supras. O supras del to, kad - tautiechiai…
Ka dar cia Nekaltas
Beje, kertu lazybu kad didele dalis tavo pazistamu, istekejusiu uz UK pilieciu, tai padare "is reikalo", t.y. suplanuotai. Ir cia nera ko slept.

Beje, smagu, kad UK yra ir keli tikrai rimtai dirbantys zmones (yskaitant ir tave pacia Mirkt) is pasiturinciu seimu, kuriuos tevai turejo galimybe isleisti i rimtus mokslus gerose mokslo ystaigose ar kurie turi pakankamai gera galva ir sugeba verstis kur tik imanoma.

Covax >> kas liecia kaimiecius lietuvius, tai AMS Schipol oro uoste check’ino ar boarding’o vartus i Lietuva galima neklystant surasti pagal garsia ir necencurine kalba ir nesveika tautieciu zhvengima Cha chaCha chaCha cha

Beje, vis pagalvoju - jei i ES vazineciau ne darbo, bet asmeniniais tikslais- kiek laiko tektu deretis su migracine?..

daugiau sitam forume nerasysiu.

=========
mod. danas

Nu ka as galiu pasakyt, matai mano buvusi klasioke ten gyvena, bet su lietuviais nebendrauja! Nors jau antri metai baigia praeiti! Matai, mes viska megstam piesti tik juoda spalva, o visa kas grazu, net nekalbame apie tai! Todel daugeliui ir atrodo, kad UK vien tik padugnes gyvena! Faktai taip ir lieka faktais… O tarpkitko. Tie faktai tik tavo, o ne statistikos departamento! Taip kad ziurek su kuo bendrauji!!!

melas buna 3 rusiu:

  1. melas
  2. didelis melas
  3. statistika
    Juokiasi

Kodel jinai nebendrauja su lietuviais?
As pats nebendraujancius zmones laikau nemaloniais zmonem.

Sistema paprasta - debilu, kaimieciu ir padugniu UK pakanka. But labai gerai, jei juos visus ismestu ir nebeleistu daugiau niekad i ta sali, nes is tikro geda ir ziauru, kai eini kur nors car boote, ziurineji sena stufa ir prisiblatina kox tai tautietis su klausimu ,a seniai cia, kaip patekai, ka veiki?", nu tai sakau, kelios dienos, o tas - as 5 menesiusi acedejau, laukiu migracines sprendimo, bo ciuvas atplauke ant pripuciamo ciuzinio ir ji coastal guard isgriebe. Tai tas variotas sako - tau dar viskas priesakyje, sakau - kas viskas - nu , sako, pamatysi, kas cia per salis. Tai, sakau jam, kad siandien isvaziuoju. O tas - Apakęs kaip isvaziuoji? Tik atvaziavai, ir jau isvaziuojiApakęs? Tai, sakau, po menesio grisiu… O tas, kaip taipApakęs? NU, skau, kaip ir pastaruosius 9 metus… Is karto acipiso nuo manes. Tai per tokius iskrypelius, kurie atplaukia su ciuziniais ir prasosi politinio prieglobscio is busimos ES salies, ir ziuri i lietuvius, kaip i laukinius…

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

geriau nenorek kad jie visi i lt sugriztuNe

gerai parasei, siaip… galetumei ta pati pritaikyti ir amerikai ir kitoms salims…
bet, man vistiek kyla tas pats klausimas, kuris kilo pries kelias savaites ir kuri jau pastaciau:
kodel kas antra, trecia (whatever) diena reikia nagrineti ta pacia tema? jei kas nuskriaude, tai rasykit, jei gales kas nors is besilankanciu siuose forumuose padeti, tai, patikekite, pades! o jei ne, tai bent busite pasiskunde, geriau sirdelei pasidarys ir simto gramu nebereikes!
ir dar kitas mano klausimas-- gal kas nors man pagaliau, po daugelio metu, atsakysite------ o kodel kitos salys ir kitu saliu gyventojai turi butinai isskestomis rankomis priimti? you have to prove yourself. lygiai, kaip ir salies gyventojai. ir, tik, man nepradekite moralizuoti, nes pati gyvenau labai vargingai ir prasimusiau tik tokiu budu.
klausimas uzduotas… ir cia liecia kiekviena sali (ne, as ne anglijoje).ŠypsenaŠypsena

  1. Kaip pats i save ziuri, taip i tave ziuri ir kiti. Jei net PATI Apakęs apie save sakai, kad "vis tiek esi lithuanian sh…", tai ir kiti apie tave mano lygiai ta pati sh…

[/quote]

Na tu cia prajuokinai…Cha cha
Gal gali atvaziuot pasisveciuot… labai mandra kalbeti, kaip tu save vertini taip ir kiti tave vertins…
Atvaryk… paziuresim, kaip tave anglai ivertins Kietas!
CIA DEJA TIK TAVO TEORIJA BEI SAPALIOJIMAI…!