tikras?

Cia jau gamintoju problemos. Šypsena Tegul taiso, keicia ir pan… Pirkt nuliova auto, tam, kad drebet ar neperkais, nesubyres ir pan. Kur logika? Taip apkatke ramiai, o poto… Ufff

Gamyklose irgi broku pasitaiko, bet tai nereiskia kad kas antra tokia Šypsena

Jo ble,prisiklausiau jau tu pasaku apie NEUZLENKIAMUS MOTORUS, pats turejau garbes suest NEUZMUSAMA V8 Blogai Ir net stengtis nereikejo,sioks toks nenumatytas defektukas ir viso gero.

defektukus reikia salinti Šypsena

Juos pirma reikia zinoti.Manuoju atveju buvo per velai pastebeta.Ir cia toks dalykas kad aptiksi tik karteri nuemes. Apie tepalo siurbli kalbu

Pasitaiko visiem visko, yra kaip yra

yaris, 1.6 atrodo dyzelis. pradejo duminti ir valgyti ausinimo skysti. isardzius varikli rastas viduje atskiles gabalas karterio Cha cha2.5 BMW duzelis, pradejo esti ausinimo skysti ir duminti rytais. bendradarbis kas savaite papildydavo puslitriuku. pramusta galvos tarpine. Tai ir esme, kad pasitaiko visiems.

Astra 1.7cdti, nusimove ausinimo slanga, uzkale variklis, silpna vieta- chamutas Gerai

Raimi kiek Tau tada kainavo sutvarkyt ta motora? Bet jau n*,nebesinori tokios masinos pasilikt paskui. Mano buves bumeris dabar sutvarkytas ± bet sake tik pardavimui,kazkas ten negerai vistiek…

peugeot 407 1.6 dyzelis, vilnius-klaipeda lekiant dugnu iki ribotuvo paskui kazkoki BMW, nes buvo skubama i vestuves. nieko nenutiko, o po pusmecio parduotas kazkam GirtasP.S. Masina ne mano Cha cha

Uzmusiu_Boba> nepamenu tiksliai dabar, ~2700 berods… jo zinok, poto ta masina depresine pasidaro, nesinori jau jos laikyti, nors gal dar ir vaziuotu 100 metu Cha cha

Juokingai skamba vokisku auto savininku vapejimai apie mol blogas prancuzu masinas… Man paciam irgi vokiska technika daug mieliau, bet jei ziureti kazka ekonomisko, taupaus, tai deja, bet prancuzai pagal kaina nugali vokietukus… Kiek teko su citroenu vazinet cintroen jumper, viskas ten ok su tuo motoru, su ta elektronika, o vazinet teko labai nemazai… SU fiatu irgi vazinejau ir dziaugiausi 2.8jtd Gerai laike belenkaip, trauke dar geriau ir t.t., su sptinteriu irgi gerai sekesi 2.2cdi viskas akey, o paskui pasiemiau sptrinteri su 230tukst km rida~ (juokinga rida) tvarkingas ir tak dalei, visi servisai ir pan, tai po 20tukst km pakeite turbina, o as dar po 40tukst km autobahne sustojau del uzkalusio variklio… perzegnojas mersus ir ypac 2.2cdi esu… Visi mersistai sako paskutinis mersas buvo su 2.9motoru, visos cdi iskes ****u kruva. Pritariu, mersas yra gerai kol nereik remontuoti…

P.s. sandman, kaip tau pezukas 407? man jie axuenai atrodo tiek isore, tiek salonas, ir 2.0hdi motorai yra pranesesnis uz audi,mb,opel ir t.t., na aisku iskyrus BMW ŠypsenaP.P.S nera cia ispudinga kaina, paziurekit skelbimus, uz tokia kaina pilna tu citroenu metosi…

Važiuoja C4 jau penkti metai be gedimų (tik pakaba remontuojama buvo, nes kieta). Niekas nebarška, nors važinėja iš esmės tik mieste. O vairas tas yra zjbs Gerai

Siaip asmeniskai man 407 atrodo super (net geriau nei 508), salonas geras (kokybiskas), bet kieta labai pakaba. Aisku ratai 16likiniai gamykliski, ganetinai zemo profilio, tai is to ir tas kietumas (nors tai pliusas didesniu greiciu manevruojant). Pas mane universalas, gale yra barskejimas kratantis per duobes ir neisivaizduoju is kur - panasu, kad stiklas negerai prisitvirtina. Siaip juo esu patenkintas nors patys pezistai pripazysta, kad tai nera toks vykes modelis kaip 406 buvo. O patenkintas esu dar ir del tos priezasties, kad automobilis nors ir apynaujis, bet remontuojamas garazuose, nes pats nesu labai piniguotas, tai trauke, kaladeles, sarnyriuka pats megejas pasikeisti Cha chaVariklis dvilitrinis tas kur 100 kW malonus vaziavimui. Tik kaip ir visi - reikalauja prieziuros: laiku tepalai keiciami, o ne po 30 000 vaziuojama su tais paciais kaip “raktelis ant paneles rodo”. Cha cha

O kaip susijes pakabos kietumas su jos byrejimu?

Su kokios pakabos birejimu? As nesakiau, kad ji byra, sakiau, kad ji kieta. Nuo pirkimo jau metai praejo, pakabai apart vieno apatinio sarnyro nieko nedariau (plius ten stebules beda buvo, bet tai jau ne i tema). Nuvaziuota apie 12000-13000 km ir dar iki kitu metu greiciausia nieko nedarysiu pakabai.