tikras?


tikras?

ydomu tikras skelbimas Cha cha auto.plius.lt/skelbimai/citroen-c4-1-6-l-kupe-2416537.htmlkaina Gerai Gerai

Tas vairas tai zudantis Šypsena

Tikras skelbimas Mirkt

man sitie dviduriai c4 tai patinka, reiks ryt ryte pasukt, bet speju suvelta cia kazkokia nesamone su tuo skelbimu Nekaltas

Gal eurai su litais sumaisyta o gal mirtinai reikia litu Šypsena

kaina kaip kaina, greit krenta… nenusivyliau tuo c4, jei nebutu geresniu masinu butu geriausia Cha cha

O tai kokia cia ta kaina daug maz turetu buti reali?

eurai su litais jei sumaisyti tada dar didesne nesamone butu… na betkokiu atveju reiks ryt ryte pasukt, bet taip viskas necystai cia atrodo Cha cha

tai dabar skambink ir versk is lovos Cha cha. turejau viena atliekama bilieta i roko naktis, imeciau kazkur 1h nakties i skelbimus ir po 2minuciu paskambino Cha cha

bmw pardavei?

Kam tau tokios nesamones?

Jėgos variklis. Gerai

Vat man irgi smalsu kam zmogui po 330d kazkoks *****? Gal bent jau kokia Kia paziurek. As rimtai. Nekaltas Siaip kuo toliau, tuo labiau korea valdo kibiru klaseje. Gerai

Bus liudesys su 66kw po 135kw Mirkt

Nu as kai persedau is 320cdi i 220cdi tai nakuj pasakiau tokius variklius Šypsena

nors ble dabar paziurejau ,kad yra nekazka brangesnis tokiu metu su tokiu varikliu, bet irgi pajuri stovi Nekaltas auto.plius.lt/skelbimai/citroen-c4-1-6-l-hecbekas-1768779. html kazkaip dabar varciau autopliuse vienos dienos skelbimus ir tas c4 truputy nustebino kaina, nemaniau ,kad jie taip atpige… kaip tie 1.6 dyzeliai? kokios nuogirdos? Robi> ne, nepardavinesiu kol nenusipirksiu kitos Julius> ieskau kuriam laikui pigesnes masinos, nes brangesnei dabar neturiu pinigu o galia man kaip ir px, sedu daznai i zafira 60kw ir lekiu, kazkaip nesikraunu as… aisku kai masina traukia smagiau, cia nepaneigsi.

kokia cia visi judetojai su minimum 135 kW Cha chaSiaip sitie 1.6 nusmaugti daznai buna. Neziureciau i toki. Minimum dvilitrini. Valgys tikrai nelabai baisiai daugiau, bet bus ir patikimesnis ir judes geriau. Neprarasi bangos respekto tasku tuo paciu Cha cha

Gianni> o kuom blogas sitas citroenas? Nekaltas

nu nx