Tikra rida?


Tikra rida?

ne

sukta Taip i prieki Cha cha

pas mane ana savaite 220kkm apsisuko Cha cha ps.termostata pasikeisk Užsispyręs

Atsisuko sian grazus skaiciai Gerai bet as speciau jei butu 333333 matyt galetu but realu Cha cha

siaip vidurkiukas sanaudu toks Drovus Blogai

pas tave 1/3 tik aktyvaus to ekrano?

gal kas žino, ar tą ridą kur kompas per VAG-COM rodo sunku atsukt? Pas mane spide dega ~265000, o kompas rodo ~315000, žodžiu 50k tikrai atsukta o daugiau velnias žino…

Pas mane viskas veikia Taip termostatas geras tik cia fotkinta ryte pora km nuo namu, tai dar variklis nesusiles Šypsena o sanaudas mieste kompas piesia 9,1 paziuresim kiek realiai bus

gal ir veikia, bet sakau pas tave viena trecioji aktyvus. Va pilnas imageshack.us/photo/my-images/3/passatsd.jpg/sr=1

presai Juokiasi

kas dabar? Cha cha

pp>Tada nepilnas, tik dar virsuj virs situ rodmenu pas mane rodo kai durys atidarytos Taip cia jauciu kad nesugalvociau islipt Cha cha

kurioj vietoj per vagoma reik rida ziuret?

Kurioj vietoj tiksliai nežinau, ir įtariu ne su visom versijom eina pažiūrėt. Bent jau aš su turimu 409 neradau kur pažiūrėt. Bet diagnostiką servise kai darė tai parodė man ridą kitokią nei spidometre, tik nežinau kokią jie ten versiją vag-com’o naudojo. Ir kiek teko girdėt, tik dyzeliams eina ją patikrint.

velu skambint, ryt pasiklausiu. BMW tai zinau kad i servisa galima nuvaziavus rakciuka ikisus xaliavu pasitikrint.

Va kalbejau, su tuo melynu china laidu neina ziuret ir atsukinet, pas mane pati toksai.