Tik truputeli demesio... (ar gimsta meile bendraujant internetu)

Na ne taip žiauriai - na lami nervus džiaugsmą ir viską kartu.
MirktŠypsenaŠypsena

NA va…dekui dekui…bet sory,-zmones -nesuprantu kas dedasi…ar cia as reali tokia naivi ar ka…nejau meiles reali nera…??/(as ir pati taip manau-bet jusu deka taip dar labiau tuo pradedu tiketi…)

jei zmogus kalba apie jausmus-tai jau reiskia ,kad jis nori tave…is…?

jei nekalba-tada jis ziaurus besirdis…

Manau geriau būti maloniai nustebusiai, negu žiauriai įskaudintai. Todėl ir "gasdiname" Tamstelę.

Tikrai labai jau naivi esi… nezinai, kad per Vyras kazkur prie kompo sedi ir tave kabina, bet svaicioji (sorry, svajoji) Apakęs

daznai prie kompo visokie iskrypeliai sedi,ir tenkinasi bendraudami internetu…

nematau prasmes gasdinti…nors is kitos puses pagalvojus,-tokie jau mes lietuviai esam…kitu dziaugsma norim padaryti asarom…

p.s.as juk nesakiau-kad jam turiu jausmus…Tik klausimas buvo akcentuotas i tai-kaip gyvena tokio amziaus vyrai-kas jiems tuo metu yra svarbiausia…ir pan…

daug kam kila klausimas-kodel nesusitinkam…-ogi todel-kad tam neatejo dar laikas…Jis taip sako…

ir dar-as pati turiu vaikina-jei galima taip pasakyti-gyvenu su juo,nors jam nieko nejauciu-kodel>?-vel sakysit fantasitkos skyrius-todel,kad jis to maldauja,verkia ir pan…Bet viskas eina i pabaiga…tiesiog ir as nebegaliu gyventi del kitu…

tokie mes zmones…vieni is fantastikos ,kiti -is Lietuvos…ar ne??

wat wat - ir as norejau ta pasakyti, pagasdinti: gal ten koks satanistas ar pakeliu manjakas, o mergyte tirpsta nuo jo zodziu…

as nuo jo netirpstu,-tiesiog gerbiu,kaip zmogu,su kuriuo bendrauju…

jei jau inete sedi iskrypeliai,tai sakykit,kas is jusu yra neiskrypes…aplamai-sedit ir jus cia tik todel,kad gal koks vaikinas pakalbina…ane…?

na bukim atviri…jei jau patys taip sakot…

Magnoli, taigi sekso nori tas Vyras negi tau neaisku? Jau nebesuprantu, ar tu tikrai naivi, ar siaip pilstai is tuscio i kiaura… tikrai neturi ka veikti.
"sedit ir jus cia tik todel,kad gal koks vaikinas pakalbina…ane…?", - jazaw, vaikeli, mes jau isaugome is to amziaus, seimas turime, vaikus auginame. Na ir primityvi tu esi…

Magnoli, nesuprantu ko iš tiesų tu nori???

Kaip galvoja vyrai - pasakė daugelis,
Negana to savo nuomonę pasakė ir daugelis moterų.

Kai skaitau Tavo žinutes, jos pradžia prieštarauja pabaigai.

Kame problema yra iš tikrųjų???

Nori pasiguosti?
Nori paklausti patarimo?
Ar paprasčiausiai viską išsakius palengvėja?

???

taip taip…tokia jau esu…ka padarysi…nevisi juk mes tokie vienodi…ar ne…ar tai blogai?taip-turbut,kai perdaug palieti kitus…

dekui tamstele uz patarimus…tikrai gal reikia suagti man ir buti tkia realiste…

As manau, kad realime gyvenime iskrypeliu yra net daugiau nei iternete, be to internete dar gali mir pasitikrint, na parasyti laiska is kitos el. pasto dezutes kitu vardu, arba kitu niku ir daug kas paaiskes Nekaltas

o tu prie kuriu iskrypeliu-tie kur inete sedi,ar realiam gyvenime…?
Nekaltas

Na tada bus viskas realu ir be romantikos, nete kaip ir gyvenime- kažkas kažkam patinka, kažkas kažko nori - bet jei jau sakysi kad visi blogi ir visi nori tik dulk… na tada jau neturiu ką pridurti. Každyj dumajet po mere svojej isporčennosti. O aš dar tikiu žmonėmis - nežiūrint visko ir pa kol kas dar gyvas ir neblogai gyvenu.

ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Nors aš jau senokai išaugau iš mažos naivios mergaitės, bet aš vis dar tikiu žmonėmis. O noras mylėtis irgi ne toks jau blogas.

Na žinoma - juk jie taip panašūs žodžiai: mylėti ir mylėtis
Cha chaCha chaCha cha

Taip panašūs, bet netapatūs. Nors dulkintis irgi neblogas žodis Šypsena

Tu teisi mylėyis yra kiek siauresnė prasmė nei mylėti o kartais mylėti dar nereiškia kad ir mylėtis. Na o dulkintis - chmmmm- čia jau kvepia mechanika - o aš šiek tiek romantikas esu.
MirktŠypsenaŠypsenaŠypsena

…dvasios ubagams dar kartą kartoju-TAI TYRA MEILĖ!!!Piktas

Koks tu romantiskas (Ni) Nekaltas