Tik truputeli demesio... (ar gimsta meile bendraujant internetu)

ir…Nekaltas?..

Žinai ką,aš tave užrašysiu į feminisčių klubą.Gerai įsižiūrėjau ką norėjai pasakyti,ir likai teisus-blaiviai protauji,bet nebūčiau xika,kad nepabandyčiau tave išdurti.Daleisim įsimyliu artimą sielą,jei žmogus atviras,jaučiasi iš laiškų.Jei siela artima-už tai ir mylima(ką turėjai galvoje- už KAŽKĄ)jau ne už kailinius naujus ar pan.Toliau kas lieka-susitikimas.Čia tiesa paprasta kaip blynas-išvaizda.Moteriai vyro išvaizda nėra tokia aktuali nei vyrui moters.Negali paneigti,kad būtinai išvaizda turi nepatikti,o jei patiks?Tada viskas liuks-laukiam vestuvių ir palikuonių,o jei ne?Galima likti labai gerais draugais ir iš to pasijuokti.

Kietas

Na stai ,Magnoli, paprasei patarimo, o gavosi kaip toj dainoj:

…"nesakyk tik zmonems, ziaurus jie, neatjaus…"

He,kiekvienas pakomentavote,ar paspilkavote pagal savo sugedimo laipsniŠypsena
Galima,o kodel gi ne.Taisykliu nera ir visko buna.Susizavima chia,o realiai susitikus atsokama,susidurus ne su savo sukurtu idelu,o kartais tas idealas pranoksta Tavo luksecius.Pazistu ne viena pora,kuri sekmingai bendrauja,myli,susipazine butent interneteŠypsenaIr nera ko gasdinti merginos,kuri praso patarimo. Manau,Tau reijketu susitikti in real ir pabendrauti,ziurint i akisMirktNegi to nenorite abu? Gal pamatysi ir atsoks bet koks noras su juo myletis,bet kas tai gali nuslopinti.

Susidraugavus internete, gali gimti meile, bet is tiesu tai nera garantijos, kad ji ir realiame gyvenime taip pat graziai gyvuos… O kai tiek daug kalbos apie seksa, gali buti, kad tas jausmas susiformaves is meiles ilgesio ir neissipildziusiu seksualiniu fantaziju Nekaltas Internetas palieka daug vietos vaizduotei Šypsena

Gal ir gimsta meile.Dievo keliai nezinomi, kiekvienam duota meile ,tik nezinom kada ji ateina ir kokiu keliu. Reiketu susitikti ir bus matyti, kaip toliau eisis. Klausyk sirdies balso, manau verta surizikuoti.Pats gyvenimas jau rizika,o TU juk gyveni.Sekmes Gerai

Zinoma gali buti, kad tai meiles uzuomazga, ir gali buti labai grazios meiles, bet butinai reikia susitikt ir viskas stos i savo vietas, nes realus susitikimas labai daug nulemia, zinau is patirties, sekmesLabas

Lygiai kaip ir realiame gyvenime nėra garantijos,kad ta meile nenusivilsi.Kažkodėl man atrodo,kad jei nesi višta ir gaudaisi,meluoja tau ar ne-internetas suteikia didesnę galimybę tau pažinti žmogų,na yra gi tokių(nepaneigsit)kurie nesugeba išreikšti savo minčių balsu,o moka parašyti.Nejaugi dabar žiūrėsim į viską skeptiškai,ar ne,Boba?

O kodėl ir ne,jei sakiniai vis trumpyn,prasmė vis labiau nesuprantama-galima nuspėti,kad nori tualetą

tai kas jums neleidzia susitikt ir buti kartu? jei man tokie jausmai kiltu, jau seniai butumeApkabinimas

as taip pat maniau,taciau jis kitaip sako,nemanau-kad yra prasme bendrauti taip-juk yra pilna ,kas ir taip pasi…

bent jau bendraujant-man tokia nuomone susidaro-kad jam jausmai yra kur kas svarbiau-taciau vos kalba pakrypsta apie seksa,jis saves nebevaldo…geidzia…ar tai nenormalu…??

beje-ka vyrai patys pasakytu tokio amziaus??/

[/quote]

Na ir cinizmas, Indio… Nustebęs

Bet gal realiai mastykim… Galima sutikt ta artima siela, galima jaust jai meile. Bet jau tik ne ta - romantishkaja… Chia jau is fantastikos srities. Kaip galima mylet ir noret zmogaus, kurio nematei, i kurio akis nepaziurejai? Daugiau nei absurdas… Yra zmogus, kuri myliu tiesiog is laisku, bet kaip broli, kaip asmenybe… Kol nepamaciau, nepabendravau - ka as galiu apie ji pasakyti, kaip apie vyra? Meilei reikia kontakto…
O jei dar ir pokalbiai apie seksa ir dar pachia tave glumina, kad jis per daug isibegeja - jeckau, jis poshlas diedas ir tiek… Ir apie tai kalba ne tik su tavim… Buna tiesiog toks vyru tipazas… Gal ir moteru, ka as zinau Cha cha

Nu koks geismas nematytai moteriai - jis tiesiog bobos nori ir vsio… O ne taves. Nu netikiu as tokiais dalykais… Kur tikrumas? Nera jo… Tas pats kas seksas telefonu, jaudina, bet nematai ir su tos "telefonistkos" asmenybe savo geismo nesieji…
O siaip normalu Cha cha Tik apie meile gal neporinkit Cha cha Ne vieta jai IRC…

…13 metu skirtumas nera didelis…juolab vyresni vyraj yra demesingesni ir labiau patyre…
…o del meiles inetu…hmmm…visko pasitajko…
…i visus klausimus acakymas atejs pac…po susitikimo su juo…viskas ish kart paaishkes…
…o del sexo…nu blin…o tu ka be jo gali gyventi?..

susitikit ir viska issiaskinsitTaip
ner cia daugiau ka svarstyt

Indio, as snekejau su vienu zmogumi, kuris su tavim kartu mokesi. jo zodziai apie tave: "labai fainas…"
kodel visomis isgalemis stengiesi tai paneigti?

Aš tikrai žinau, kad tai neįmanoma, nes visi praeiviai užp?? savo patarimais
ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Pati atsakei į Tau rūpimą klausimą: jis normalus, o normalių vyrų dauguma, ir ta dauguma galvoja apie sex’ą Šypsena

Apie ką? Ar gimsta meilė bendraujant internetu?
Manau tas jausmas dažniau atsiranda moterims, nei vyrams. Todėl, kad moterys myli ausimis, o vyrai akimis. (čia toks posakis)

Tai patvirtina ir tavo jausmai jam. Jei nieko jam nejaustum - čia neklausinėtum. Taigi meilės užuomazga jau yra. Vystykite ją toliau. Vienok vistiek turėsite susitikti. Kai susitiksit apsispręsit gimdyti tą meilę toliau ar ne.

P.S.Mano patarimas: nesusitikinėk su išsiskyrusiais, jie netobuli Mirkt

Visur vienodai - loterija. O kaip bus ar išloši ar praloši, kol nepabandysi nesužinosi.ŠypsenaŠypsena

ir kaip sake Atas is mano vieninteles perskaitytos knygos "trys muskietininkai" : "kas laimi sioje loterijoje, laimi mirti…"

artimos sielos inete… naujas anekdotas Cha cha