Tiesa apie green card

do you speak englesio?Šypsena

As tai is vis nesuprantu kaip be jokiu kalbos ziniu zmones vaziuoja i uzsieni ir priedo mano, kad ten ju rojus laukia. Atvaziuotu koks pakistanietis i Lietuva nei vieno zodzio lietuviskai nemokedamas, tai i ji lietuviai ir demesio nekreiptu. O lietuviai vaziuodami i uzsieni mano, kad ten jiems raudonas kilimas bus patiestas.

Ar tu cia manes klausi? As tai kalbu be problemu 3 kalbomis: lietuviu, rusu ir anglu. And how about you?

visiems siulau siusti po viena laiska ir is US (per koki pazistama). sekmes!

rozumem po polskie. Šypsena nu man ok ner problem. tik visi airiu laikoŠypsena nu kartais sako tavo akcentas lyg ir is vokietijos Šypsena visalaik sakau beveik.Šypsena siaip tai problem su kalba nera. ypac kai bendrauji su zmonem aukstesnio lygio tie kartais ir nepagauna akcento. nu blyn jei su kokiu juodu ar siaip nebaigusiu vidurines. tai jie ni x u ja nesupranta nieko. nezinau jau kokia desimti atveju turejau turi jiem per aplinkui aiskinti. suspelini ir tai nesupranta. kaip kada Šypsena

siemet gc pavariau Šypsena))
sesiem asmenim po dvidesimt Šypsena
gal kas laimesŠypsena
paziuresim.
tik uzkniso pasirasinet ju parasais. plius blyn uzpildyk visas foto…
nu durniausia kai reik vokus laizyt Šypsena))))
pastas darbo turesŠypsena)))
sekmes visiem tik laimekitŠypsena
nu ir man sansas gal liks… Dovana

50 % ant 50 %
Laimesi arba ne

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

mazas, bet didesnis nei laimet aukso puoda Mirkt

buvo lyg mineta , kad pernai buvo atsiusta ~6 mln laisku i loterija, o laimi 55 000.

mano vienas - keli milijonai Šypsena) = nelaimejau
Nu ka loterijos kaip ir visalaik baigiasi. tai turbut sita plepalu urva irgi reiks uzdaryt?Šypsena
Ar pakeisim pavadinima i &quot;Valio laimejau GC<>Sux kitais metais siusiu…&quot;?

o ar ne geriau butu surasti amerikiete ar zalios kortos laimetoja kuri pasirasytu vestis uz pinigus
gal kas zinote kas tuo uzsiima as tai pasiryzes daug paaukoti del sito
patarkitAlus

as irgi ta pati rekiu rekiu, Šypsena
niex nepasiraso…
bijo ar koks velnias…
gal kokia lietuvaite noretu keleta $$$
uzdirbti, nu nezinau Šypsena)))))

Skambink rusams i Brighton Beacha. Tau ten greitai nuotaka suras Mirkt tik tu spek jiems $$$ moket.

blin rusai labai daug pasitikejimo nekeliaŠypsena))
bet tikriausiai tas ir laukia…

Hello,

keleta???

kainos svyruoja nuo 10 iki 15 tukstanciu $$$… Juokdarys…

Beto dar neaisku as viskas eis kaip per sviesta… Jei nesuvaidinsite naturaliai per interviu, zalias kortas matysite kaip ausis ir dar i cype ikis…

Beto kaupk pinigus, nauju laimetoju banga bus 03/04-07, va tada ir galesi ieskoti sau nuotakos…

Piktas

As irgi noriu tokiu budu,bet rusams ne labai norisi $$$.Patarkyt kur tokias merginas rast???LaiškasŠirdisTelefonasLabasTaipApkabinimasApkabinimas

Optimistai. Pats lengviausias budas legalizuotis butu Cha cha. Nei vien normali amerikiete , taip nedarysLiežuvis, vien del teisiniu problemu, o veliau issiskyrus ate jos kreditiniai istorijai Baisu, ir kiekvienais metais taxai didesni, nei bunant single, tai jau ne tokie tie pinigai dideli atrodo. Nu merginom Flirtas lengviau gali koki seni susirasti, tik , kad su vien pinigais neprasisuksi Labas. O del rusu, tai veliau nespesi jiems pinigu moketi Ignoruoju, o priezasciu tai jie prigalvos Pavargęs

Pataisykit mane jei klystu, bet married ( ypac filling jointy) moka maziau taxu nei single.

Visa kita daugiau maziau teisingai pasakyta. Normalus ( nebankrutaves, nevargsas ir pan) amerikietis neapsiims tokia afera. Ypac uz pinigus ( kad draugiskai padetu, abejoju, kad amerikonas ryztusi tam. na bet buna…).

o ar buvo ,kad amerikiete isimyletu lietuvi?ir isteketu uz jo?
MyliuMyliuMyliu

Griztant prie temos apie GC losima. Issiunciau laiskus paskutinem losimo dienom, nes buvau visai uzmirses apie ta losima.Manau, kad laiskai juos pasieke paskutinem dienom visai pries termina. Siunciau nurodydamas ta pati savo adresa, ismesdamas kiekviena laiska skirtingom dienom i skirtingas pasto surinkimo dezes.Manau, kad jie tiesiog ima vienos dienos “load”, t.y. kiek gauna kazkuria diena ir tik tuos suveda i kompa loterijai. Visi kiti laiskai eina i siukslyna. Kada atmeta duplikatus?.. speju kad jeigu du kart islosia tas pats. Todel turbut reikia siusti kazkoki optimalu skaiciu tarp 8 ir 30. Kaip ten bebutu losti galima (ne kainuoja gi daug) - kitas dalykas vaziuoti gyventi… o tai jau atskira istorija.Labas

2003 metams LT laimejo 2245 GC. I LT siunte 2 etapais: iki 2002.06 men ir 2002 11 men. Man atsiunte 2002 11men. Uzpildziau, issiunciau, tai i varsuva vaziuoti paskyre 2003 05 men. Va taip. O mano draugelis issunte atsakymus 2002 08 men, tai vaziuoja i Varsuva tik 03 men pradzioj. Cia buvo losimas tu, kurie siunte dokus 2001 metais. Žvaigždė