Tiesa apie green card

kazkaip neitiketinai skamba Apakęs . mano istorija gana buvo panasi,
tik tiek kad man INS per velai atsiunte vizos patvirtinima Nustebęs (jau buvo pasibaiges galiojimas), ir nesvarbu kad ne mano kalte jiems pofik - as iskritau is statuso.
dabar su advokatu kapstausi. ;/

2 Vaikinas: $35K & up per metus yra standartinis atlyginimas dirbant svaru ofisini darba su issilavinimu. Mes atvaziuojant paskaiciavom, kad LT atlyginima X4 butu OK pradzia. Taip kad tavo atveju, jei uzdirbi $3K/men LT, gautusi labai nemazai. Šypsena Be pripazintu mokslu sunkiai… Bet tu jau kuriam laikui esi ramus, tiesa? Taip

Visiems issiuntusiems i DV lottery- SEKMES! Gerai

Vaikinas, ale koks ablomas, valytoja su sluota NYC gauna daugiau nei Vaikinas su Cadilacu Kaune Cha chaCha chaCha cha

Vidutinis statistinis atlyginimas JAV yra 32-33K per metus. Taigi darykit isvadas. Sekmes.

jep kazin ar usa pastas nesupanikuos jei siusdamas application is usa uzrasysiu atgalini atresa lietuvos ant voko.

Del pasto tai tu maziausiai pergyvenk, jiems jokio skirtumo. Gal kas zino, kiek dabar kainuoja pastas USA, nes lyg tai girdejau, kad pabrangoAš nekaltas

0.37US$

Na ir kas tie 3,5 k zalio? Skaiciuokit kiek kas kainuoja. Kainos uzsienyje $ mazdauk kaip lt litais tik bustas nepalyginamai brangesnis. O medicina… jau be zodziu. Taigi kai sakai A pasakyk ir B. O girtis 3 k zalio -nieko nesako. Aisq jei nuvaziavai tik "pakalt" ir galvoji grizt su kapseliu tai kitas reikalas o gyvent, prgyvent ir sutaupyt chatai ar didesniam daiktui- sunju ir nerealu. Taip kad nesipuskim

Turkis, ale gi ir apsviete statistikos tavo prota Cha cha
Jo vidutinis JAV atlyginimas, paemus visas Alabamas ir Luizianas, kur kaikurie zmones uzdirba po 12k i metus, tai ir gaunasi vidutine alga apie 30k i metus. O tu gal paimk vidutine startine alga, kokia gauna koledza baige zmones? Kaip nnn sake, tai mazu maziausiai yra 35k. O jei householde yra du zmones uzdirbantys po at least 35k, tai su 70k gali gyvent ir dziaugtis.

Jei turi medical insurance, tai apsilankymas pas daktara kainuoja $10 Cha cha O be draudimo as is Lietuvos ir nosies i uzsieni nekisciau.

Ziuriu tavo prota irgi reikia apsviesti. Vidutines household income - namu ukio pajamos per metus (cia 1999 m.) JAV - 41,994 USD, Illinois - 46,590 USD, Chicago - 38.625 USD. Nors statistinis vidutinis atlyginimas sudaro 32-33K per metus. Taigi nesokinek cia per daug.

Turkis, nu nustok tu man pasakoti tas statistikas apie vidutinius amerikonus, o geriau pazvelk realybei i akis. Pagal tavo statistikas as viena uzdirbu daugiau negu vidutinis JAV householdas. Geriau papasakok apie tuos amerikonus, kuriuos asmeniskai pazisti. Kodel nera statistiku apie tuos amerikonus, kurie turi issilavinima, gerus darbus, savus biznius, etc.? Per visas statistikas tu tik pats uzkerti sau kelia perspektyvoms Aš nekaltas

ir cia vadinasi diskusija apie green card Cha chaCha chaCha cha
geriau pervadinkit kas laukia laimejusiojo GC Cha cha

Tikrai- nuvaziavom ne i ta puse. Gaukit visi ir visus dok ir pirmyn. Tik kitiems is uz balos rachykit tiesa . Kad nebutu taip -roviausi negi dabar keiksi. Lauksim jusu ispudziu. Sekmes.

ajai, nu o ko tu tikiesi vaziuodama i uzsieni? Kad is pirmos dienos geriau gyvensi nei Lietuvoje? Taip niekada nebuvo ir nebus. Praeis keli menesiai ar metai vien kol susitvarkysi dokumentus, busta. Praeis keli metai kol galutinai isitvirtinsi ir pajausi, kad geriau gyveni nei Lietuvoj. O jei jus svajojate, kad per savaite ar menesi staiga gyvensite kaip kino filme, tai geriau nueikite i kinoteatra Lietuvoj, pasiziurekite ta filma ir pareikite namo ir net nesivarginkite vaziuoti kazkur i uzsieni.

Be pasiryzimo, triuso ir darbo, laukia s.u.d.i.n.a.s gyvenimas Cha chaCha chaCha cha

As roviaus i JAv ir GC laimejau, dabar VU mokinuosi. Geras. Norit apie JAV ispudziu uzeikite i foruma apie Ar kas nori grizti is JAV isbuves 3 m. Ten linksma. Nors irgi jau nuejo i sona

Statistika pateikiau tik tam, kad zmogeliai LT turetu bent ideja apie uzdarbius JAV, nes jie kartais taip prisisvajoja, kad net ir zodziu pritruksta. As pazistu amerikonu, kurie uzdirba tikrai daugiau nei pagal vidutine statistika. Bet tam pasiekti reikia issilavinimo ir kazka tai sugebeti. Be to yra gana daug tu paciu amerikonu, kuriu uzdarbis ir nesiekia vidutinio. Na o statistika man tikrai neuzkerta kelio perspektyvoms ar mano mastymui. As paprasciausiai megstu pasiremti faktais, o ne radiju VBS (Viena bobute sake).

Turki, jei nori teisingai apsviesti zmones, apie tai kiek galima uzdirbti JAV, geriau sakyk ka reikia baigti ir kiek tureti kokiu sugebejimu, kad gauti tam tikra alga. O tai dabar kai kalbi apie vidutine visu amerikonu alga, tai turek omeny, kad visokie amerikonai Alabamoj ir Luizianoj nera baige net ir high schoolo ir uzdirba viso labo kokius 12k i metus. Ir jei lygini tokius amerikonus su tais kurie uzdirba sakykim 80k, tai ir gaunasi algos vidurkis, kuris neturi jokios praktines reiksmes.

O be issilavinimo jau 100-aji karta kartoju, kad niekur nieko nepasieksi, nei Lietuvoj, nei JAV.

As pilnai sutinku, kad be issilavinimo ir gabumu nieko nepasieksi. Kiekvienas aukstos kvalifikacijos darbas yra gerai apmokamas. Cia jau pavyzdziu toli ieskot nereikia: programistai, buhalteriai, daktarai, advokatai ir t.t. Visi jie uzdirba gerus pinigus. Taciau ne vis sugeba jais tapti. Yra zmogeliu, kurie, kaip jau minejai, nebaige vidurines mokyklos, tai ir darbuojasi uz minimuma. Bet yra ir kita naujuju emigrantu beda - kalba. Jei jos nemokesi, tai kad ir ka sugebedamas, gero darbo negausi.