The Sims 2 - oficiali tema

Parašyk kompo parametrus. Nors jei seniau veikdavo normaliai (ne pirmi, bet tie patys antri simsai) vargu ar kompas kaltas, greičiausiai koks failų pažeidimas… Patarčiau pradžiai dar kart perinstaliuot.

Supranti, pas mane budavo tokia beda, kad kai turejau piratinius diskus niekaip neiseidavo i zaidima namu ikelti ir veidu zmoniu, o dabar pagalvojau, kad jeigu ten eina suinstalinti kaip nors viska tai gal tokiu budu iseitu ir namus ir veidus ikelti. Na del sito tai tikrai desimt minuciu nepagaileciau Nekaltas Šypsena

Tai kad ir seniau instaliuoti galėjai, o namus ir simsus tai, beje, būtina Be be be

Atsiprašau už cinizmą, paskutiniu metu jis - tarsi šėšėlis, visur kartu Cha cha

gal gali tada placiau paaiskinti, kaip namus ir simsu veidus ar pacius simsus instaliuoti, jei nesunku, nes visiskai nesigaudau Cha cha as sitam reikale ziuriu.

buciau labai dekinga Šypsena

man i metus 1 syki atsiranda noras palost SimsusDrovus nuperku baseina, sukisu ten zmogenus ir parduodu kopeteles, kad islipt negaletuVelniūkštis, numirsta, tada isinstaliuoju simsusJuokiasi kokis tai keistas ritualas, ane?Juokiasi

Visai jau tu negailestingasCha cha

blem, paskaitinejau, tai visai linksma tema tokia, ziurau cia smagiu dalyviu yra Juokiasi siaip ner kas veikt, tai pazejau kad visko cia yra http://www.mininova.org/search/Sims/3 ,norint is ten siustis reik turet pvz http://www.utorrent.com/download.php , tik jei supratimo neturit kaip siustis, tai gal paprasykit pazystamu kokiu(mini instruktazas, tam saite paspausint ant norimo dalyko, tada bus Download this torrent! ,spauskint ant sito, ir kai tas torentas parsisius, atidarykit ji su utorrent programa(daviau link is kur parsisiust) tuomet prasides siuntimas) o dabar tik pinigus svaistot simsam Cha cha tai va Juokiasi

toks mano darbasKietas

Pala pala, o kodel tu nemiegi?Cha cha gi sulen reik anksti keltis!Juokiasi

Tau gal smagu žiūrėt kaip budelis (tu) ateina…Cha cha
Nenoriu ir nemieguLiežuvis

eik miegot sakau, o tai duris ir langus tavo kambary parduosiu!iseit negalesi!VelniūkštisJuokiasiJuokiasi

Negąsdink tiktaiKlasta

as tik draugiskai patariuVelniūkštis

Nu nu… Smagių dalyvių yra, sakai Cha cha? Pvz. Kietas?
Kažkaip pusės nebepažįstu visai, būtų įdomu išgirst apie juos šiek tiek Paplepėkim

na tai pasiskaitinek postus ir pamatysi, pirstais rodyt nenoriu, nes dar isizeis paskuiJuokiasi tiesiog kai kurie postai labai juokingai suformuluotiCha cha

Turiu vos nevisus sims2 ir ju papildimu orginalus, bet aš labai noriu atsisiusti sims making magic. Kur ji rasti ? Per google niekaip nerandu Ne

Ai, tą tai jau senai pastebėjau Cha cha

hmm, buvau ka tik rades kruva simsu, bet ten praso specialia prog parsisiust, tai matyt trojanu ir virusu bus pilna, tai geriau nereikJuokiasi

nu tamsta jei turit visus originalus, tai ir sia dali galetumet isigit, jei didmiesty gyveni, nueini i koki BMS’a ir uzsisakai Mirkt

Aš tai išvis nesuprantu, kokio velnio kažkas nuo sims 2 nori grįžti prie sims 1… Nekaltas

Tai aš jau ir kažkaip pastebėjau, jog kažkas pastaruoju metu vis prašo Hot Date ar Makin’ Magic…Cha cha
Aš tai jau tikrai nė už ką nenorėčiau žaist TS1Cha cha