The Professional/Le margi


The Professional/Le margi

/Le marginal Filmo kadras iš “Le marginal”. Tai vieni geriausių, bet deja mano nematyti prancūzų filmai su Jean-Paul Belmondo. Galbūt kas nors žino kur galima gauti lietuvių kalba šiuos filmus? Užsispyręs Ieškau seniai, bet jokių šviesų tunelio gale, kad surasiu. Nekaltas Nejaugi teks prancūzų kalba žiūrėti. Cha cha Vien tik ką Ennio Morricone sudaro… GirtasEnnio Morricone - Chi Mai —> youtube.com/watch?v=9DSzGQVTTRsEnnio Morricone - Le Marginal —> youtube.com/watch?v=zZANZE1GvUsimdb.com/title/tt0082949/imdb.com/title/tt0085900/

o prancūziškai su angliškais subtitrais blogai? daug vilčių nedėčiau rast lietuviškus variantus.

originalo kalba turbut absoliuciai visais atvejais geriau Taip

Vakare žiūrėsiu The Professional su angliškais subtitrais. Gerai

Reikia pagalbos, gal kas žino kur galėčiau rasti Le marginal su angliškais subtitrais? Nekaltas Niekur nerandu.

monova.org/download/2346662/2009-02-16/e684a50db3dce90bba36 cb8725225f0b6b84148f/Le%20Marginal%20%5BTRACKERSURFER%20french%5D.torr ent titrus kad ir opensubtitles.org

Pikčius, Ačiū tau labai. Mirkt

Taigi subtitrus visada atskirai gali atsisiųst.

o taigi iš kur? Tarkim, man labai rūpi subtitrai filmui “Labyrinth” su Dawid Bowie. Aišku, geriau būtų garso takelis rusiškas, nes įgarsintas šis filmas tai buvo Gerai Gerai

is interneto, kaip ir visada Taipopensubtitles.org/en/search/sublanguageid-eng/idmovie-4122

Internetas visagalis. Nukopini failo pavadinimą (ale Iron.Man[2008]DvDrip-aXXo) į google, prirašai english (ar bet kokios kitos kalbos) subtitles ir ieškai.

įdėkite kadrą tokį, kad aš galėčiau atspėti, gerai? su Audrey Tatou ką nors, pavyzdžiui Taip arba Donatu Banioniu Gerai

pradžiai šitą atspėk:images.bite.lt/banga/files/club/201007/4c3c8d2199a92.jpg

arba štai šitą

Cha cha

o ka daryt, kai ne iron man nori paziuret ? Cha cha keleto prancuzisku filmu taip ir neteko paziuret, del titru nebuvimo.

Cha cha mokytis prancūzų kalbą tada. Filmui Les Diaboliques irgi veikiančių subtitrų nerandu, su sinchronu visada blogai. Nebent gal kito ripo ieškot reikia.

ja, turejau tokia minti, bet nekoks poliglotas is manes. diaboliques tikrai originalo kalba ziurejau Taipjauciu kad sita, iskart su titrais thepiratebay.org/torrent/4416047/Henri_Georges_CLOUZOT_-_Les_Di aboliques_%281954%29_CRITERION

hourra, merci beaucoup Cha cha

ai, dar pasinaudosiu proga paerzint dorus litofcus Cha cha visu garbinamas “Psycho” pries “Les Diaboliques” atrodo kaip didelis nesusipratimas Šypsena