THE PRODIGY: atejusi ir nuejusi mada?

THE PRODIGY: atejusi ir nuejusi mada?

ei!!! kas del PRODIGY, tai bent jau man kur kas mieliau klausyti
"pasenusi" FIRESTARTER negu visiskai sviezia koki nors gg diagostino, ar
kaip ten jis…
Reikia pripazint, chebra gazo turejo, turi ir tures. Patikekit, kad ir
ka jie dabar bedarytu, cia yra vieni is tu atlikeju, apie kuriuos mes
pasakosim savo vaikams: taaaaaaaaip, cia buvo musu muzika…

Niu chebrite nezinau kaip jums bet as jau The Prodigy kaip atsirado pradejau klausity ir iki dabar klausau visus gabalus net nezinau kodel.Turbut kad pasjuo ta muzika ne tas pats per ta pati aina kaip pas kitus ritmai aina tas pats per ta pati

na aisku prodigy galima sakyti sokiu muzikos pirmieji pionieriai, atrodo daug kartu buvo isrinkta geriausia sokiu muzikos grupeŠypsenaLiežuvisLiežuvisLiežuvisLiežuvis

pamanykit kokias temas sugeba zmogiukai atkapstyti Šypsena

na bet tai dabar galima butu pakankamai sekmingai sia tema pratesti, jeigu nebutu jau tiek prirasyta temose apie Baby’s got temper… Aš nekaltas

kiek atsimenu is vienos tokios temos, kad kazkas rase, kaip Prodigy sekmignai pasigriebe narkotiko pavadinima ir pataike ant sios mados bangos… be to ne vienas teige, kad jie pasuko komercijos keliu, tai velgi turetu reiksti, kad jie vaikosi mados… tai kaip ten yra…? Aš nekaltas

Prodigy niekada nepamirsiu - klausau ir klausysiu…
Veeeeeeza…Cha cha

nemanau kad prodigy mados dalykas si grupe visada buvo ir bus ir daug kas jos klausysis

Mano subjektyviai objektyvia nuomone padare bachurelai keleta tikrai sokiruojanciu gabalu (ir klipu) be abejo Cha cha
Tik issiseme… gaila bet tikrai issiseme…Liūdna
Bet tai ka jie padare ieis i muzikos istorija…
Gerai

mada yra gaidys. idejos yra esme.

Niu ka, PRODIGY muzika niekada nenusibos, tik tiek galiu pasakyt…Šypsena

Ne,kodel,as ir dabar megstu The Prodigy
senu gabalu paklausyti.cia jau kaip klassika :]

Labas