The Mexican. J.Roberts, B.Pitt

The Mexican. J.Roberts, B.Pitt

jei pittas butu isdulkines roberts tai gal kinas ir butu verta kokio nors demesio, bet daba Gėlės jiems abiems i rura

Ramioms bitems . Pritariu - laiko gaisinimas .As irgi vakar juosta permeciau.

igai galvojau, ar apie The Mexican rashyti i nerekomenduojamu Blogai filmu sarasha, ar atskirai. vienam filmui (ir dar ne itin vykusiam) skirti atskira post’a - prabanga.

bet jame vaidina dvi zhvaigzhdes: JR ir BP, kuriu karjera, vaidyba, etc. gal ir verti ishskyrimo, na bent jau tam, kad butu galima lengviau surasti visame forume Šypsena (BP jau spejome aptarti, berods, XX geriausiuose filmuose, JR ten irgi galima rasti Šypsena)

taigi, The Mexican. Shviezhias rezhisierius G.Verbinski (LT rode jo Peles medzhiokle) kazhkokiu tai budu sugebejo prisikalbinti daugiausiai uzhdirbancia Holivudo Moterys ir Vyrai, kuris periodishkai apshaukiamas sexualiausiu, i savo komedija. deja, derinys, shvelniai tariant, nevykes ir jei ardo Meet Joe Black pavadino puikiu pavyzdzhiu, kaip ish netikusios medzhiagos sulipdyti pusetina filma, tai Mexikietyje - viskas atvirkshciai: ish neprastos istorijos, sukurptas itin vidutinishkas filmas: viskas nusaldinta iki negalejimo + prikaishiota holivudiniu klishiu + filmas ishtemptas iki 2 val. (kam ???!!!)
tarp visu shitu "+" yra ir neblogu vieteliu, taciau … jos paskesta ir povandeniniu sroviu yra nuneshamos i antra plana
todel norom nenorom pagalvoji, kad supainiota siuzheta Holivude "ishpainioti" gali tik pats QT Šypsena

ir zhvaigzhdes filmo netempia. tiesa sakant, JR vaidina klaikiai (tas iki gyvo kaulo igrises Miss American Sweetheart), BP - bishki geriau, bet irgi ne stebuklai Blogai
geriausiai, imho, Mexikietyje atrodo James Gandolifini (liaudyje zhinomas Toney Soprano vardu Šypsena), kuris filme yra "gerashirdis killeris gejus" Gerai, ir mexikieciu shunelis, pastoviai grauzhiantis kamuoli (juokauju Cha cha)

tiesa, idomi detale. nors JR ir BP vaidna isimylejeliu porele, taciau kartu kadre buna gal tik 15 min. idomu, ar taip ish anxto scenarijuje buvo numatyta, ar teko befilmuojant improvizuoti ? Šypsena

ir pabaigai. jei kas norit pora valandu patunoti kino salej, galit nueiti, bet KAZHKO ypatingo nesitikekit.
tik nusineshkit Alus - vis linxmiau bus.

Nieko vertas filmas.

mano nuomone filmas yra nieko vertas
vaidyba tragishka siuzetas klaikus
filmas istestas ir nuobodus
as kinoteatre negalejau issedeti

Na, kadangi ziu jus cia visi ispeikete, tai eisiu ziureti per LNK sio vakaro filma.Ilgai dvejojau kuri pasirinkti.Bent jau dabar viskas aisku.

siaip is tikruju tai tikejausi prastesnio, bet vakar visai maloniai praleidau laika prie tv Laimingas Siaip , aisku, vaidyba - nieko ypatinga, na, o scenarijus tai sakyciau, puse velnio… Patiko tas bairis su LeRojum(-ais) Laimingas

NA, isties tikejausi geresnio filmo. Manau, isties ji galejo padaryti geru filmu, bet taip isdirboVeee Aisku visam sekmadienio repertuare jis visai nieko, ziuret galima.

vakar maciau, tai visai neblogas

Siaip tai filmas bilekoks, reik pripazint…

Siaip mano nuomone filmas nera kazkuo labai ypatingas, nebent del to, jog jame dvi Žvaigždė vaidina Cha cha Bet ramiam atsipalaidavimui sitas filmas labai tinka Taip

Taigi… Nieko ypatingo, bet tikrai buvau macius ir daug prastesniu filmu… Nekaltas

bandziau dar kazka sugalvot, bet paskaichius ramios bites nebeturiu ka pridurtŠypsena
tas ciuciu Gerai tik jo deka ir neuzzmigauwJuokiasi

Kodel visai geras filmas!!! TIK kad JR ir BP kartu nesiziuri…

Tai is jusu diskusijos nesupratau ar ziureti ar ne…

na filmas gal ir visaj nieko…be to turkumus kompensuoja b.pittas LiežuvisLiežuvisLaimingasNekaltas
tik vat keista buvo ziureti i gandolfini vaidinanti geju…nors tiesa galo tajp ir nepamaciau nes ejau ziuret sopranu kur jis atrodo daug geriau ŠypsenaŠypsena

nzn,man taj patiko,norint atsipalajduot, paziuret lengva filma-sis idealusŠypsenagal ir nera sioljakines televizijos pasididziavimas, bet man patikoŠypsena

Nezinau… Nežinau~ Man tai nelabai sitas filmas… Ne~

lydosi visi cia del uzpakaliuko… nei ten matosi ar grazus tas uzpakaliukas ar ne… revukas suplotas ir tiek…