The Godfather

Ar zaidei, kad taip vartai? Mirkt

Taigi IMHO žodelis yr. Šypsena

ai baikit girt mafia, visi zinom, kad geras buvo, bet godfather bus dar geresnis, as zinau Cha cha

kaip tik pries kelias dienas pradejau zaisti mafija Cha cha bus ten greitesniu masinu ar visada ir varinesiu su tackom - max ~70mph? Šypsena

ant mafijos buvau BMW Z8 atsisiuntes tai 220km/h ishmygau Juokiasi

Nuo kalno isibegesi Cha cha iki 140 Juokiasias ir kaip tik mafia losiu Šypsena

net boso tacke gavau - tai jau biski maloniau vazineti - tramvajus i kalna varant bent neaplenkia Cha cha

kai pabaigsi zaidima ( mafia ) , galesi vazineti po miesta ir gauti bonusines misijas, reward - naujos mashinos. Galima labai greitu gauti …

aisku. gaila tik kad kai baigsiu iprastas misijas Cha cha

na bet zaidimas nesunkus Šypsena as per penkias dienas praejau

VeN, pasidaryk kmh, bus patogiau. Cha chaO as daba taxi misijas atlieku… Cha cha

Pakaitalai yra didelis sh, tai taspat kaip klonai. Geriau jau atskiras zaidas su sava istorija ir savu siuzetu ne kiek neprimenanciu originalios Mafia.

Vientik zaidai, susijes su mafija yra panasus. Itakingos seimos, zudymai ir pan.

o geras - nepastebejau kad galima - reiks pasidaryt. Taxi misijos nervindavo nes tacke traukdavo itin levai, dar nezinodavau kur mepas tai visada pataikai ne ant tilto kuriuo reikia vaziuoti bet kerti ji po juo. tai tenka tarp zmoniu pasisukineti o jie tokie nerangus (arba gluchi ir signalo negirdi) tai suvazineji kokia ziople pakeliuj, o tas klientui nelabai patinka Cha chaP.S As ka tik viskio gavau ir bosa nuo mirties isgelbejau Cha cha

Lauksim,zaisim ir pamatysim Cha cha beto idomu ar ilgas zaidimas bus ar ne?

Išeis ir pamatysi.

o geras - nepastebejau kad galima - reiks pasidaryt. Taxi misijos nervindavo nes tacke traukdavo itin levai, dar nezinodavau kur mepas tai visada pataikai ne ant tilto kuriuo reikia vaziuoti bet kerti ji po juo. tai tenka tarp zmoniu pasisukineti o jie tokie nerangus (arba gluchi ir signalo negirdi) tai suvazineji kokia ziople pakeliuj, o tas klientui nelabai patinka Cha chaP.S As ka tik viskio gavau ir bosa nuo mirties isgelbejau Cha cha

a ble mano megstamiausias zanras,bet nafik tik rudeni iseis chu*jova Nustebęs

pakentek Mirkt

Man tai patiko su bonusibe tacka, tokia paskutine, kazkokia horse… Jei paspaudi gaza, tai ant sono apsivercia Cha cha Gerai