The Godfather

Visu antra, kad kurejas EA. Kazkaip man tai nesukelia pasitikejimo Nekaltas

O man atvirkščiai… Nekaltas

va va, EA daug pasako, manau tikrai turetu buti neblogas zaidimas Gerai Gerai Gerai

neblogai Gerai . Bet visi lygina tokio tipo zaidimus su “Mafia” , nes jis tiesiog buvo pirmasis .

Pazaisiu- pasakysiu. Dabar labai laukiu GTA SA ir kol kas GTA SA padare didesni ispudi nei GODFATHER Taip Nu jei daugaiu screenu bus… Kietas

geriausias EA pasiekimas tai SIMSAI todel as manau, kad jei veiksmo nelabai moka (neiskaitant MOH) Cha cha

kai pazaisim visi mes pasakysim Cha cha man kazkaip mafios tema zaidimai daug rimciau atrodo nei gta vc (popsas)

tai kad jie veiksmo beveik nekuria, o jei padaro tai ne suda primala. o del simsu tai man asmeniskai simsai *****, tik tiek kad jie is simsu susikrove pasakiskus turtus, nes tas zaidimas pritrauke paauglius.

viska jie sugeba tik nereikia Cha cha matet zmones filmukus, kaip ten nerealiai sumuse biceli Apakęs

sumuse tai sumuse, bet va garso efektai bent kaip girdis gtai ****ec. ypac kai per snuki duoda, atrodo kad kazkur pasonej kazka mustu, toks pat lygiai garsas Gerai

jo va tas mane irgi nustebino, kaip filma ziurint, tokie judesiai realistiski Gerai tikrai gerai atrodo, idomu kaip valdymas bus, nes kai saudesi-atrode sudetingai nusitaiko Nekaltas

tai ten gi ant PS2 Juokiasi

jo, bet speju ten kazkokiu budu recordintas geimas ir po to gali repleju gal zeti kazkaip nes valdymas tai taip sudetingai atrodo, tos kameros kazkaip per daug dinamiskai isrodo.

vistiek sudetingas atrodo.

EA tik publikuoja, jie žaidimų nekuria… Ne

eee, tai kas kuria leisk paklaust? Nekaltas

Įdomu, įdomu… Bet toks geras kaip MAFIA IMHO nebus.

nezinai nesskyk Cha cha

OK. Cha cha

Pvz. Sims’us - Maxis.