The Expendables


The Expendables

steroidai

kaip nenatūralu…

Gerai

nenaturalu??? Taigi jam virs 50 metu, kaip tu nori, kad jis atrodytu? Parodyk man nors viena lietuvos 50 metu senuku, bent panasiai atrodanti. Juokiasi

virs 60 Mirkt

Tuoj senukui iš ausų ims steroidai bėgt Pavargęs

–Haha…bl jei jau čia sterodai, tai ką jūs mane pamatę kalbėtumėt. Šiaip turiu nuvilt - steroidai jokių stebuklų nedaro, visų pirma tai yra daug dešimtmečių treniruočių ir pastangų, steroidai Slajui tik padeda palaikyt hormonų lygį, koks buvo jaunystėj…

Rimtai, jau virs 60 Šypsenana bent jau geriau atrodo geriau, nei dauguma 50-meciu Gerai

-Div- nepisk tu mums proto apie steroidus. Kuom tu dedies. graiku dievu?

–Matai *bliamba*niaga, aš jau netoli 10m kjp pumpuoju geležY ir šį tą žinau. Ne vieną mačiau x.jasosą, įsitikinusį, kad taps didelis nuo steroidų. labai greit tenka nusivilt supratus, kad be nuolatinio darbo metai iš metų steroidai yra nieko verti.

pasirodyk -Div-, ivertinsim Mirkt ryskiai saudais ampuoles 7-8 metus ir tuom dziaugies Šypsenava ziurek pamirs “Slajus” kursa viena kita ir bus kaip dedei Arnoldui blogs.diariovasco.com/media/ArnoldSchwarzenegger_1.jpg bespredel, galiu parodyt, kas uz tai ? Šypsena

Nezinau kaip Stallone, bet Svarcas tai tikrai naudojo visokius steroidus. Juk sunkioji atletika vienintele sporto saka kur legaliai galima vartuoti visokius steroidus, maisto papildus ir anabolikus Vau!

legaliai ? ka dar supaistysi ? Cha cha

Pikčius>–Jei ir būčiau šaudęs tuos visus metus (nors taip nebuvo) beabejo džiaugčiaus, kodėl turėčiau liūdėt? Paprastai tie, kurie pamatę padoresnį stotą ima svaičiot apie steroidus tėra savo ištižimą bandantys pateisint “machos”. Kaip taisyklė - net neįsivaizduoja ką reiškia valgyt 6-8x per dieną, dieną iš dienos, 5x per sav. praleist salėj savaitė iš savaitės, mėnesis iš mėnesio, metai iš metų, be jokių švenčių ir balių (arba imamas su savim maistas), atsisakant įv. “malonumų” ir tt… ir TIK PO TO galima kalbėt apie steoroidus, nes be išvardytų dalykų jie yra nieko verti. Da.ują tinginių mačiau, kurie galvoja, kad adatą išspręs visas problemas ir sukurs supermeną,neišsprendė dar nei vienam. p.s. - *biteplius.lt/lt/2content.diary_v EDIT* bespredel>–Stallone niekada nebuvo didelis, tik ryškus, jokių steroidų jis nevartojo. Dabar - be jokių abejonių, tai visiškai suprantama ir sveikintina.

-Div-, o galiu paklausti, vardan ko visas tas vargas? Tiesiog nelabai suprantu.

tired_time>–Aš to paklausti galėčiau žmonių, kopiančių į kalnus, keliaujančių aplink pasaulį autostopu ar statančių pilį iš “Marlboro” pokelių, bet atsakymą žinau - vardan savirealizacijos ir malonumo, kurį teikia rezultatas, ir iš dalies - procesas.

DIV jei tau 23, tai nuo 13 metų štangeles kilnoji? Šypsena

–Šiek tiek daugiau, ~14,5 buvo kai pradėjau…

gerai atrodo. palyginti su shwarcu tai sitas kurkas geriau ishsilaike Kietas