The Elder Scrolls IV - Oblivion. Knights of the Nine. The Shivering Isles. Tema

The Elder Scrolls IV - Oblivion. Knights of the Nine. The Shivering Isles. Tema

Kaip pazhiureti koki questa reikia vykdyti ?

Kardo ikona inventoriuje prie weapons reishkia ginklo dmg ?

Dekui

ar galima ta Soul Gem kaip nors istustinti ir tureti Empty Soul Gem? jeigu neimanoma tai pasakykit kur ju plantacija rast ?

xTc> questa gali rinktis paspaudes salia magijos kompasa ir tada quests, ginklo galinguma rodo durklo ikona, o sirdis kiek jis sudevetas

O kox tolkas ish tu visokiu suriu, morku, obuoliu ir pan ? Tik potions darytis ar dar kam galima panaudoti ? Ar man kaip warriorsui neverta rinkti tu dalyku ?

as tai pardavinejau ir problemu del pinigu neturejauKietas
pardavinejau pas ta kuris kvesta duoda zoleles rinkt palei vandeni.

gal zinot kur rasti koki geresni karda su skydu? nes dabar turiu kazkoki samurajiska, prie kurio negalima naudoti skydo. (mano levelis 20 o jis kerta 9 damage) kai kerta daznai permusa ir daug nugrosija…Valio

P.S Gal zinot kur brangiausiai ar bent brangiau superka ginklus, sarvus… Gaila atiduot trecdaliu kainos kad ir kaip besidereciau… Taip sunkiai tenka nesiotPinigai

T E S IV Oblivion Special Edition Soundtrack. Viskas pirmoje žinutėje.

o kur rast ta Max Frames Ahead kad pakeist i 0 ??

Sveiki. Kokius modu patartumete oblivionui, kad priesai taip greit nesilevelintu, ar kazka panasaus. Jei galit duokit nuorodu. Beje tie modai eda kompo resursus ar nelabai? Dekui

eik per visus poėmius ir rasiŠypsena kažkaip prastas, pas mane 2 levelyje jau buvo kardas darantis 9 damageŠypsena

ech… tie garso takeliai sukele nostalgija oblivionui… manau teks vel ji issitraukt ir sykart pereit ji visa Kietas

blin, kaip daikta is inventoriaus ismesti? niekaip nerandu iseities ><

Paskaityk atidžiai pirmą postą Mirkt

Kodel man tas Armand is thief guildo nebeparduoda lockpicku? Dabar keliems questams prireike ir negaliu ju vygdyti, gal kas zinot kita buda gauti lockpicks?

na perejau Oblivion, tai jeigu reiktu trumpai drutai isvada ar idomu, taip labai idomu buvo, ir tikrai itrauke, visa kelione uztruko 127 val, 37 min, kas yra daug, padariau visus questusm tiek side, tiek main, tiek dlc, iskaitant ir daedric shrines questus, bet nors pats zaidimas vienareiksmiskai pasirode geras, is tikro po perejimo, man labiau norisi morrowind isijungt ir palakstyt siaip sau, o ne oblivion. Oblivion man turi labai panasia problema, kuria turi su tuo paciu engine kurti f3, f new vegas, atejus i tam tikras vietas, jos net ispudingai kartais tave pasitinka, kovoja skirtingos fakcijos tarpusavyje, kokie afigieni cutscene vyksta, bet perejus ta vieta, ji tampa tuscia, viskas sukurta taip, kad grizti i tas vietas nebelieka jokio tikslo, jos tampa tuscios, nebelieka jokio tikslo sugrizti i jas, taip pat ir su pirktais namais, nusiperki, isirengi pilnai, ir daugiau nebelieka ko grizti i juos.
Npc dialogai apgailetini, ir absurdiskai atrodo, kai tave npc pasitinka agresyviai saukdamas, kad vun tu nx, o dialoge uzdavus jam klausima, jau su nostalgija iskart pasakoja kokia nesamone pamirses visa pykti. Tarpusavio npc bendravimas visiskai atitinka Oblivion NPC mema Cha cha ir dar priedo visko, jau pradeda lysti bethesdos dabartinis identitetas, kas antras DLC tikrai nesamoningas ir be jokios vertes, isskyrus Shivering Isles, kuris tikrai idomus buvo Šypsena
Bet nepaisant visu trukumu, ir absurdiskumu, zaisti buvo tikrai smagi kelione Šypsena Gal kada, po kokiu 10 metu dar sugrisiu Cha cha

siaip tai reiktu susimest tuos modus kurie buvo pries seiva, nu dar turetu isloadint bet be tu daigtu, kurie bo addonuose, bet jei meta is zadidimo tai vienintele iseitis yra susirast is naujo tuos modus, jei neklystu tai lygtao oblivion mod manageris gali parodyt kokiu modu truksta seivui

bezaidiat kas nors? netycia apvogiau magu gildo nari ir buvo suspenduota mano naryste magu gilde, tam kad grysti, reikia surinkt 20 dragons tongue ir 20 redwort flower, kuriu nezinau kur rast, parduotuvese tenusipirkau tik 2 pirmus ir 4 kitus augalus…

dar viena problema su vagiu gildijos uzduotimis - gavau uzduoti pavogti springheel jak batus. nuejau i nurodytus namus imperial mieste ir plaza disrickt, apieskojau namus, radau knyga, pakalbejau su namus priziurinciu tarnu kuris pasake kad seimininko ner namie, poto mieste sutikus ta pati tarna man pasake kad seimininkas turi kazka bloga su oda tad vaiksto tik sutemus(tikriausiai vampyras) ir sako ateit kai prades temti, bet pasake kad net ir tada galiu buti nepriimtas nes jis tipo uzdaras labai… nu ka as laukiau laukiau, ieskojau ir niekaip nerandu to "earl". gal pasakytumet kur ji rast?

visos reikalingos magijos yra skryneleje netoli tos sales scrollu pavidalu

nieko ten idomaus neatsitinka Šypsena o SI nebandziau

ghmmm… reiks pamegint, gal padesDrovus