Tevai visada nori vaikams gero, bet...

…o vaikinui skambinėt tikrai nėra reikalo…čia tavo tėvas teisu…yra sveika, kad paasiilgtų…

ir šiaip, manau tavo tėvai teisūs, sykį patarinėjo, tu neįsiklausei, nusvilai, dabar jau jie tave dar aršiau saugo…tai natūralu…jiems neramu dėl tavęs. Matyt esi karštakošė, neapdairi , jie tave geriau pažysta, dėl ko jie dar bijo tave patikėt kitiems…
situacija, kai gryžus tavo vaikinui, jie nutyla, manau irgi nieko keisto nėra .Jie įsitikinę, kad tai judviejų reikalas aiškintis santykius, todėl ir nepuolė jo perauklinėti, būtų auklėję jį, būtų buvę dar blogiau…žodžiu mergaite-per daug dažnai kaltini kitus, save turėtum šiek tiek kritiškiau vertinti

Geras !!! Gerai
Juokiasi

Zinai kaip man buna… Kol manes neima kiti kaltinti, as kaltinu save ir galvoju ka padariau ne taip. O kai ima kaltinti mane, tada imu gintis Taip… Jei mane sukritikuoja trumpai, ne puse vakaros moralizuodami, man tie zodziai ilgai neiseina is galvos ir labiau veikia, o kai puola - as imu gintisTaip.
KArstakose as tikrai nesu Ne
Pvz., karta grizau vakare ir radau mama tokia nusiminusia kazkiek, liudna. Pasake: liudna bus kai isvaziuosi, tai tada taip pasijutau… Supratau, kad ja labai myliu Apkabinimas… Kita vakara sedejau namie, kad vienos nepalikciau. Ir vakar anskciau namo grizau, o ko sulaukiau? Jei pasako, kad iskaudinau kazkuo, labai ilgai mane sazine grauzia… Jauciuosi kalta Drovus. BEt, jei padaro taip, jog labai supykstu, tada jau tikrai nebesijauciu kazkuo kalta!
Man bet kokioje situacijoje taip… Mano ex matyt tai perprates buvo, todel taip lengvai manim galejo manipuliuoti. JEi budavo liudnas ir galvodavau, kad tai del to, kad as kazka pasakiau, tai jausdavausi tokia Myliu Drovus… Tiesiog susilydydavau…

Nwprisaugos jie manes. NEbebus taip jau daugiau - pasimokiau Taip Atsargi busiu Taip Nesu as kazkokia kvaisa… Juokiasi

Nezinau laumele nezinau. Bet as stengsiuos savo vaiku nespausti ir juos suprasti. Kaip tevui bus svarbu juos apsaugoti, bet … Pagyvensim pamatysim. Bent del vaiku galiu buti ramus kokius 3 metus, mes ju dabar neplanuojam.

Lauritta viska suprantu. Zinau skaudu buna girdeti kai tai yra sakoma, bet vienas zmogus man pries metus pasake: "As zinau, kad as zinau. O ka galvoja kiti tai ju reikalas."
Kad ir ka sakytu, kad ir kaip butu skaudu atsimink, tai ka jie sako netiesa, jie nezino to ka zinai tu ir tai turi tau suteikti pasitikejimo savimi. Tu esi teisi, o ne jie.
Nieko nepadarysi tevai yra tevai. Kad ir kaip tuo momentu mes norime kazkur pabegti vistiek griztame, iki atsiranda kitas zmogus kuris traukia mus labiau negu tevai.
Visalaik pasitikek savimiGėlė

Visi mes buname pirma vaikais, paskui - tevais…Man regis, svarbiausias tevu uzdavinys vaiku auklejime yra isugdyti aisku(intuityvu) supratima apie geri ir blogi, na,kad vaikas dar uzuomazgoje susiorietuotu, kas yra kas ir kokios pasekmes, einant vienu keliu ir kitu keliu. Kiek mes turime gyvu pavyzdziu, kaip netike draugai pacius geriausius vaikus nuveda sunkeliais!
Lauritta, medi pazinsi is vaisiu, nera kitu kriteriju. Esi apsvilusi, isanalizuok savo klaidas ir paskubek su isvadomis. Antra tokia pat padaryta klaida gresia didesne beda. Prisiimk samoninga atsakomybe uz savo gyvenima. Pabandyk pagyventi, kaip rekomenduoja Tavo tevai, bent pabandyk ir paziurek, kaip Tau seksis. Gal netusti ju zodziai? Isitikinsi pati, ir neskubek. Tausodama savo jausmus igausi nauja kokybe…SekmesGėlė!

Šypsena

Kad as nzn ko jie is manes dabar nori!
Man reiktu laiko masinos, kad gyventi taip kaip jie pataria, nes kalba ne ka daryti dabar, o ko nereikejo daryti ir taip istisai! O dabar mano bent jau tevas, kad kitas mano vaikinas isvis kazkoks kosmaras bus!!!
Tausoti savo jausmus? Oj, as tikrai juos tausosiu Taip. Prie mano Širdis prisikapstyti labai nelengva bus… Juokiasi Zinau, kad antra toki aklaida gali ne kaip baigtis Ne Bent jau pasitiketi Vyras itariu nebegaeciau Ne O tas irgi nera gerai…

Dekui Labas
O savimi pasitiketi as itariu ismokau Taip
Tik, jie epeliuoja i mano sazine "per tave mes nervus, sveikata gadinames"… NEgaliu pakest jaustis kalta! Kartai ne nepagalvoju, jog mano koks poelgis neigiamai juos veikia… Pvz., jau minejau, nesulaukia manes, tai kazkodel nervinasi, o neskambina… Ir as del to kalta?
Manau ne Ne

Lauritta, o tu negali jiems pati paskambinti ir pasakyti, kad tau viskas gerai ir grisi veliau?
Mano tevas paprastai kai sesuo kazkur naktineja neina miegot del to, kad ji gali paskambinti ir paprasyti ja parvezti namo.

ne, be abejo negerai, kai kaltina tave, kad tu nervus gadini, kita vertus mama jau matyt nujaučia, kad tu pasirengusi juos palikti, todėl nerimauja…tai nenuoseklu…tai nerimas…nesvarbu,kad jie suaugę žmonės emocijos niekam nėra svetimos…

kiekvienoj šeimoj pribręsta laikas, kai vaikas turi palikti tėvus, turbūt pas jus būtent tokia situacija dabar yra…
kažkada girdėjau psichologo komentarą, kad tėvai kažkaip intuityviai sukuria situaciją nebepakenčiamą namie, kai jaučia kad vaikas jau pakankamai savarankiškas…pražiopsojus šitą periodą, vaikas lieka namie ir visam gyvenimui tampa "mamyčiuku"
Taip , kad čia nieko blogo, čia viskas natūralu…
o tu atrodai protinga mergina, tau turi pasisekti

Matai… Ta karteli taip jau gavosi, kad… nusivelinau ir nebenorejau skambinti. Buvo jau taip, kad karta paskambinau, jog grisiu tik ryte, prizadinau ir sake puse nakties nebeuzmigo… O tada perspejau, kadgriziu velai… Truputi baliavojom, taigi uzsibuvau Cha cha
O siaip megstu bent sms parasyti, jei negriztu kada zadejusi…

Turbut teisi esi Taip
Situacija butent tokia Taip

Ziurint is tos pozicijos, kad gal intuityviai kuri atokia atmosfera… viskas visiskai kitaip ima atrodyti… logiskiau ir nuosekliau…
Tikiuosi, kad esu protinga Taip Drovus

Na bent jau kol gyveni pas tevus reiketu pranesti kada grisi ar negrisi. Kol tu tevu namuose jie jauciasi uz tave atsakingi. Kai iseisi tos atsakomybes nebebus. Na gal jin ir liks bet mazesne.
Tu esi teisi sakydama, kad kai tave apgauna vienas Vyras kitu Vyras jau yra sunku pasitiketi. Bet nepamirsk, kad visa laika nebusi viena ir turesi isileisti i sirdi ta, kuris tau bus tinkamas.
As irgi maniau, kad skaudziai issiskires su buvusia eisiu per merginas kaip viesulas. Taciau … Visai neseniai as sutikau ta del kurios esu pasiryzes aukotis bet kamMyliu
Ir tau ateis tas laikas. Nenusimink. Nosi aukstyn ir i prieki.

P.S. Tu issaugok sia tema pas save kompiuteryje, gerai matomoje vietoje. Atseit palikai netycia ir tegul tavo tevai paskaito tai ka MES Bangieciai cia tau paraseme. Tai turetu pakeisti ju paziuri i tave ir tavo broli.
SekmesMirkt

Del brolio… Jiem jie nieko nesako… Ir taip visada buvo… JEi jis ka pridirba - nulis sveiku, jei as - pasaulio pabaiga.

Tam gali buti toks paaiskinimas, kad jie labiau myli tavo broli nei tave. Bet tai nereiskia kad jie taves isvis nemyli.

KAzka panasaus pasakua tik kai labai supykstu. Siaip nepavydziu broliui - mes gerai sutariam, dabar jis mane puikiai supranta ir palaiko. Esme gal ta, kad tevas ji labiau myli ar tiesiog, kad jis sunus Cha cha
Ji laiko protingesniu ir visokiu -esniu uz mane Cha cha Cha cha Cha cha
Bet problema ne tame…
Siaip budavo net, kad jis prisidirba, o jei as kazka pasakau (lyg ir ginu), tai man tada velniu nuduoda… Jei neginu irgi atsiimu… Nes kai buna blogos nuotaikos man kliuva Juokiasi

As tokios "laimes" neturejau. Esu vienturtis ir uz visas klaidas atsiimu patsCha cha
Bet kadangi as jau ne toks blogas, tai lupti, barti ir pan. gaudavau retai. Taciau mano sunybes buvo ne tokios jau mazos.

Tėvai tikrai nori vaikams gero…ir be jokių bet…Tik suprantam visa tai mes po laiko…Nustebęs

kazkaip manau bent jau didzioji dauguma problemu issispres kai issikraustysi…maziau matys,maziau girdes…labiau pasiilgs…bus maziau progu bartis…

Man su tevais panasi situacija buvo. Vis mamai daugiau prisipasakodavau, nes baisi atvirasirde esu. Kai su dabartiniu vyru susipazinau, kazkaip pasikeiciau, stipresne psichologiskai pasidariau. Pirmas zingsniukas buvo versti save kuo maziau pasakoti, kaip cia visi raso - tiek, kiek reikia, kartais labai sunku buvo, bet ilgainiui vis lengvejo ir persiorentavau sita dalyka, sakyciau net pagerejo santykiai su mama, nes ji pati uzsiemus ir ja visiskai tenkina tiek informacijos, juo labaiu mate, kad man viskas ok (tavo tevai irgi turi ta matyti), paskui aisku issikelimas viska galutinai issprende, ir materialine nepriklausomybe (viskas pasauly anksciau ar veliau atsiduria i sita dalyka, kaip bebutu bjauru, nes kol islaiko - tai mano, kad gali ir reguliuoti),nes siaip jau pritariu tai nuomonei, ir to sventai laikiausi, kad pas juos gyveni - ju taisykliu turi laikytis, nes nepakesciau jei mano namuose kas nors savo taisykles diegtu. Tai dabar visai gerai. Ir patys jie va taip "issiauklejo" ir dabar tikrai labai gerai sutariam, geriausi draugai tevai, zodziu vieni kitiems nereguliuojam.