testukas..

cai geras testas…man isipilde noras ir atitiko viskas…sprendziau ta testa anxciau, praeitais metais…geras dalykasLaimingas

**udas o ne testas, nieko neishsipylde, nors jau gal 5 kartus ji dariau…taj i mejla, taj i priwachias zhinutes, taj dar kur man ji atsiunchia

Gerai

na neblogai…Juokiasi ypac su dainom… Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha
7. skaicium pazymetam zmogui 9 dajna? Cha cha Jis turbut apsidziaugtu Cha cha Cha cha Cha cha ("privaziuot" prie jo tikrai negaliu, bet jis mirtu nuo tos dajnos ar jos pavadinimo)…

nu man irgi gerai gaunasi, tik nesamone yra su dviem priesingos lyties atstovem, as pvz parasiau tik viena, nes antros neturiu patinkancios ar pan.

atitiko…

Bučkis achiu Mirkt

Ne vienas nesutapo ;]

nius shiaip taj tik su dajnom panashiai gawosi…shiaip taj ne y tema…Cha cha

nieko

[quote] zinaw si testaTaip atsakymaj labaj sutapoŽvaigždė [/quote]

chem…man patinka visi tokie dalykai, kol ant galo neparasoma…issiusk si laiska 5 zmoniems arba kazkas pan…

nu blemba viskas teisingai( tik vienas punktas ne) Bet vis tiek niekam nesiusiu

zjbz kad daugumai sutapo…as kaip pirma karta ji isvis kazkur paraita ziema dariua tai isvis nesamone buvo…nes tipo net pati nezinojau kas patiko o dainas rasiua bet kjkokias…ir beto angliskas kurios net nepriciom…bet sitas kartas buvo daug geresnis ir man tikrai patinka sitas testas…Šypsena

hemm idomiai tik 2 buvo neteisingai… bet shejp taj galbut ir rimtai :v

buvo idomu pasiskaityti. bet kai she ir reikia tiekai zmoniu siusti susinervijau. manai mano noras issipildys? ot ir ne nes 102 zmonems apie si testa nenusiusiu Žliumbia

fainas testukas,o ypac atsakymaiŠypsena
visi daug mas atitikoŠypsena)

liux, viskas atitiko Šypsena

man taj tik vinas daleekas atikika… viena daina ira labai panashi i viena mano pazheestama zhnogu… o sheip… beverta siuntinet sshi testa ir apie ji pasakeet 33 zmonem… vistiek neishsipildees. nes jau pora kartu esu panashu testa gavusi.

labai gerazzz testasTaip