testukas..

super Gerai

kai kas atitiko,bet kai kas ir neŠypsena

kai pirma karta dariau, buvo geras, dabar kazkaip nebe taipNustebęs

Jau buvau gavusi toki testa ir mano noras issipilde!!! Neitiketina!TaipLabas

na nezinau kaip cia beveik viesiems parodo teisybe, na man tai tik du atsakymai tiko, o daugiua niekasTaip

noras tikriausiai.
kai pirma kart dariau tai mazdaug atitiko-dabar nelabaj

Ne velnio nieks nesutapo Prie punkto 3 buvo nemegstamiausias zmogus Prie 4 kuris man visai nepatinka 5 mano meile 6 visai su ja nesueinu o del noro dar negaliu pasakytiLiūdnasNe

teisingi:1;2;3;4;5;6;7;8; Juokiasi as turiu dar geresni tai tuoj sukursiu nauja tema Cha cha

Labai dag siuntinet reikietu…Girtas

Ne viskas atitiko…
Nesiusiu,netikiu tokiais dalykaisNekaltas

kazkada dariau,blyn viskas teisingaApakęsApakęs bajsiai nustebauNekaltasNekaltas et nepamenu,ar noras issipildeNežinauNekaltasNekaltas o dabar dariau tuscia galva,bet visisaks ***** isejo,visiska nesamone,absoliutiNežinauNežinau bet pirmas kartas tai Gerai buvoAngelas

kiek galima tu testu…

siaip atitiko viskas tik va nesutapo 7(viskas atvirksciai ne as negaliu privaziuot o jis Cha cha )

gajla bet dabar nieko negaliu daryti, nes kompiuterineje sedziuŽliumbia

NeViSKaZ SuTaPo, BeJe DuRNaS TeSTaSIgnoruoju
Žvaigždė

Sutapo! ale bl 8-ta daina parashiau padaryk mane (asheros) (nors ta daina shiap turetu buti prie 9 NekaltasNekaltasNekaltas ) NekaltasNekaltasDrovusDrovus

o del 7-to … ash pakraupus! Apakęs tikra tiesa! Nustebęs

blt peezda!!!ten labai viskas sutampa!!!ApakęsApakęsApakęs

bleen man tai viskas teisingai gavosiLaimingas geras…

nu ziuriu daug kam sutapo…good good…mna tai ir viskas sutapo tik ne #4 nes ten parasiua baxuro varda kuris biski patinka o jis nieko apie mane nezino…Šypsena

Taip