teslagalviai

numerius tvirtina plovejai kurie paruosineja masina. px jiem ten tie radarai

Raplis ir jo pezesiai, tai čia kaip tas vairuotojas chebroj, pas kurį valgo 4,5 L/100 tik iki tol, kol nereikia kažkur važiuotis ir mestis. Cha cha

3 x7 uz gryniaka, tai cia grubiai 250+ke. Gerai KosC, tipo realiai norint toki nama nusimest, turi kazkokiu budu gaut kosTmosa? Paplepėkimnu blia, ten koki 40k virš rinkos Paplepėkim

Bet blia, nepardavus vieno, pirkt kita biski rizika, ypac jei pardavineji ne karštas bandelles, o vidutinybe už brangiai

ple, nespeju as cia sokinet paskui jusu mintis… Laimingas

Neblogais BMW Algirdekas važinėji, jei kiekvieną rytą klaidas mėto Cha cha

cia turbut kai is 5 pas franca surinkti nedauzti buna Cha chanu krc, kadangi taip prasot, ryt duosiu updeita Cha cha

oh no.

Nu tai jau stumdo ilgiau nei rafis mazda, tai kazkaip as bent jau susimastyciau ar tai kaina fidele ar nera jau toks prabangus, kaip galvoja Juokiasi

senei krize buvo Kietas

sianej

Kosc, na pribrist gal ir pribrides, bet antra paskola gavo, reiskias dar nera galutinai pribrista. Juokiasi brenda giliau Paplepėkim. Aisku man ten sakau nelabai idomu, tik man nesuprantama, kaip zmones nebijo rizikuot, nepardavus namo, kuris nera kazkoks isskirtinis, rinkos viršus pagal kaina ir imt paskola kitam projektui, ta prasme paskola tik mazai daliai projekto. Nors as ties tuom biški bailys esu Juokiasi

dr002 nugi visi sukasi, visi kelia litus…huli ir jis gali Cha cha kaip vyriausias rase…iš keliu mašinu praliotas…o jeigu paleidi 20 vnt. ziu ir masto ekonomija ir pelnas yra Cha cha tai zmogelis ir pradėjo didinti koncerna NT vystymo Juokiasip.s. 2009 kaimynai pardave soda už 210 000 litu (60 k. euro) - net ir dabar tokios halupos tiek nekainuoja…vo ten tai burbulecas buvo Juokiasi

sikseri - yra tokiu Taip aš pražiles bučiau su tokiais isipareigojimais…todėl tokie “sėkmingi” su putukais, mašiniukais ir facebookais ir čiulpia vadukams, dirba be jokių reglamentu, normu ar salygų…nes lizus reikia mokėti…išlikti žmogumi nebeimanoma Taip

statuose dilerio Mašina aikstelej kiek teko matyt, tai kaina isvis mazai kas domis- ziuri ar duoda ant finansavimo ir kiek imoka per men. zvereja ir cia Juokiasi

i.talpix.lt/JLm0L.jpgkai tokie procentai, gaila išmokėt tuos 27k likusius Cha cha

pzdc, kas per palukanu mazumas. is kur toks kosminis kredito reitingas?

paskola seniai imta, dar litai buvo

Net nžn kokie skaičiai palūkanų, bet įmoka nesikeičia nuo paskolos ėmimo prieš 5 metus

delfi.lt/mokslas/technologijos/pasirase-daugiamilijonine-s utarti-atvere-kelia-elektromobiliui-kuri-krausite-tik-karta-per-metus. d?id=82642639apie elektra diskutavot Nekaltaspagal mane tai cia lenTpa Nekaltas