teslagalviai

ai, sukandes dantis pakentesu. va ir brexita nukelia iki sausio pabaigos Juokiasioj sausio pradzioj sudu malunas prasides Juokiasivisa esme, kad pagal ES direktyvas tures buti viesinami visu turimi offshorai. o cia buvo pati pagrindine priezastis kodel klounai taip smarkiai ta brexit’a stumia Juokiasi

jezau, nauja samokslo teorija istraukei? niekam neidomios tokios sudetingos priezastys, ir taip aisku, kad JK yra rusu pinigu skalbykla.

o cia nebus amerika ranku prikisusi, kaip su rusija?

O kas draudzia persimest vaira ir vazinet lt ant uk numeriu? Nekaltas

A-1 cia ne samokslo teorija. Cia realybe. pagrindiniai brexit finansuotojai, visokie Aaron Banks ir panasiai, yra nuo mokesciu begantys ofsoruose babkes laikantys fruktai. visi jie ypatingai smarkiai stume iki siu metu pabaigos. bo nuo 2020 01 01 isigalioja sita:consilium.europa.eu/en/policies/anti-tax-avoidance-package / Šypsena

Grazus nauji beemwe,betkurda neiperkami,nu kaip man zemes kirminui,yra cia ir buoziu nemazai galinciu sau leist nauja aFtamabYli Taip Cha cha

RM, tai niekas nemeta 50kuvalku ant backos, meta i menesi 400oiru,po 5m priduoda ir vel jama nauja.

zemes kirminas, su porsche Juokiasi

nereik permetinet- slovo pacana! man toki ibb.co/7j2c4vY draugelis dave pasivazinet. visiskai jokio diskomforto. ir tie lenkimai vos ne geriau Cha cha pvz neringos keliukuose pro desine puse tikrai geriau ivertini situacija. Cha cha dar niekada ten taip nevarydavau. Juokiasi su vairu kairej vistiek turi kazkiek i priespriesine issikist.

tie dačikai… mano pirmas darbas užvedus variklį yra atjungti stop/start ir linijų sekimą

nu su hibridu stop start jau sunkiai atjungsi JuokiasiLiniju sekima irgi isjungiu. bet jis eina nuo kameros. o vat adaptyvinis kruizas ir t.t. jau nuo radaro siaip, anglu apkrautuose greitkeliuose adaptyvinis kruizas yra labai zjbs

Dr nu bet 400 oiru ne taip ir mazai menesiui. Turi daug naudotis auto jei tiek moketi. As ten per men 1000km isuku, tai km kaima jauciu didesne nei taxi.

Rafi, tai kad nelabai lyginasi taxi vs nuosava masina. Nebent tavo gyvenimas namai, maxima, darbas. O tie 400e kaip cia pasakius, nu tipo moki uz daigta nepigu, gauni patoguma, prYstYža, kuris kainuoja.

draugelis prostitutėms per mėnesį išleidžia po 2-3k. o čia 400eu ant auto daug Cha cha

Nu yra kas per men 400 uzdirba, tai nera mazi pinigai. Pvz Moteris dabar motinystes atostogose, antri metai, “alga” 300 Cha cha

Woristlovai, Rafis ne 400e uzdirba, sake kiek ten naliko turi, virš 100ke,tai keistai skamba, kad 400e i men nemazai. Mano kolega dauzo 600e i menesi ir dar 20m dauzys ir nieko, gyvas Cha cha o ka 300e norma, mano kai buvo atostogose, tai 300lt, po metu 90lt Cha cha

ir, dar rafiui 15K uz metalo gabala yra daug !!

Kostia, ai ten biski juokingai viskas, realiai nei rumai, nei ka Juokiasi nepamatuotas optimizmas Juokiasi vienas namas pardavime uz kosTmosa, kito namo griaučiai, pirmo niekas neperka, antro nera uz ka statyt Apsvaigęs uz abu paskolos paimtos.

yessuz, cia yra bmw. Jeigu ryte uzkuri masina ir nera to “dong” garso, kad kazkas negerai - reiskias sugedo tas, kas leidzia ta garsa Cha cha

Rafis sakė 2-3 X7 galėtų pasiimt iš salono iš karto Juokiasi