termostatas


termostatas

pasatas 2001m. B5+, 1.9 74kw AVB variklis. Gal kas galetumet imesti paveiksliuka kur ten stovi ir kaip prieiti prie termostato? kazkokia autodata kompe yra, ale arba as nemoku su ana naudotis, arba ten nera tu paveiksliuku, tik parasyta, kad pakeitimas 0.9 valandos Mirkt

Zjbs, net laiką apskaičiavo Gerai Juokiasi VažiOk į servisą Gerai Lietuvos biudžetui reikia tavo pinigų Gerai

o ne bus , atspek kokia auto?

bebenhuiciux> Špyga va jam(tam biudzetui) nx, nes net keliu normaliai nenuvalo… discover> anu negi nzn koks aparats?

ne nu zydas, gaila garaziniui 20lt uz pakeitima numest?

nu tai sek nuo radiatoriaus apatinę šlangą ir rasi Cha cha

Ar as sakiau, kad ruosiusoi gult ant prisnigtos aiksteles ir pats keist? As uzdaviau klausima, kur tas *****as daigtas randasi. A jus skaityt nemokat ar kas jum? lenkas> bl ten duag plastmasiu, apsaugu ja snuiminet reikia, as tikejausi gal kas turi kokia programa ar kazka tokio, kur parodyta mazdaug kas ir kaip, nes pats knistis neturiu noro.

nu tai jei tingi nuimt plastmasę nuo motoro, tai termostato pats nekeisi, jei nekeisi, tai nereik ir žinot kur jis yra.

ziurint kaip registruosi ir pan, bet jei ants saves nori, tai zxiurek i dideesne, jei i rusyna man rods gales but ir mazesne Šypsena gerai suprantu, tai cia ala pvm Šypsena kazkaip stoerines arba ne masinos Šypsena jei parsiduoda ne i europos sajungta tada to ale pvm nereik moket, o jei lieka ES yra labai neduag butu isvengti to pvm. lenkas> eik tu nx.

bandyk variklio skyriuje ieškoti Šypsenatai ar taip, pats nekeisi. aš nekeičiu, varau pas tuos, kurie geriau nusimano šioje sferoje.

Cha cha Cha cha buvo gi pasakyta - eini palei apatinę šlanga, prie variklio randi plastmasinį dangtelį, 2 varžtai atsisuki ir termostatas. Aišku, bet pats nekeisi, tuomet pažiūrėk kompo ekrane bent foto myturbodiesel.com/1000q/b5/thermostat-replacement-vw-passat .htm Apakęs

hako, gross kainą reikia žiūrėti Taip

ble is vakarines diskutacijos iskaiciau cozmocowboy sentencija- ■■■■■■ TRULYKO BIBI. Juokiasi Juokiasi Juokiasi suka, negaliu nustot zvengti. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

hako, jeigu perki ant ymones zurek apatine, 21 % lietuvoje susimokesi

a ka ten su tom replem reik daryt Nekaltasas ant dienu keiciau Taipbet kadangi esu asilas ir neuzdaviau cE tokio klausimo Piktastai pi,sausi visa valanda kol nuardziau visas iseinancias slangas desinej variklio pusej Piktasreikejo pamatyt mano hare kai nuemus ta ketursaky kur sueina visos slangos neradau termostato Piktas Juokiasipaskui aisku jau tikro termostato *pimp…*ovai guma uzdejau Piktasisbego visas antifryzas Piktas Užsispyręsnx gera vizdelto patarle nemoki pi,st nereikia lyst Piktas Juokiasi