Tepalinis

vežiojuos, kartais dapilu lemputei užsidegus trasoj, arba palaukiu, kol užges pati, atšalus varikliui. Tepalo būna likę čiut virš min. Bet porą štukų km ir litro trūkumas nesuės variklio. Išbandyta autobane ant greitai Cha cha

1.9 pumpadusas iki londes is lietuvos suvalgydavo apie puslitri tepalo, normaliai -nereikedavo dapilinet. 2.0tfsi irgi tarp keitimu apie 0,5 L, bet as kai megstu ishsukti varikli iki max, tai man cia norma atrodo. Paplepėkim

pas mane variklyje tepalas gaminasi, daigiau ispilu nei ipilu Cha cha

ibb.co/YLYx0xBnorma tipo 6.9ltr pagal kataloga supyliau 7 keist datcika? Nekaltas

nakčio - klausi kaip botanas paskutinis Apsvaigęs

zhakai, matei kaip i8 bnv kapoc atsidaro? Cha cha

botanas manau nebesiparintu Cha chao man abejones: keist datcika pilt dar puslitri vazinet taip… Juokiasi

vakar, ar siandiej jau… Juokiasi shita gruzinu konca klausiau youtube.com/watch?v=c4Me45bgNk4ble toks visai Gerai

Darenas, gerai zinok, kad tu zabos ir nenupirkai. Cha chaTaip viskas pagal harmonija sukrito- skambineja zmogelis iki siol kasdien- dziaugiasi. Juokiasi sake galvojau pzdish kaip ir visi barygos, bet apsiziurejo jis ten su hebra kita diena po parsivarymo… sake ilgai taupe ant tos masinos, da skolinosi… Apsvaigęs Darys antikorus *pimp…*orus Juokiasi vazines da pobiednava. a to butumet suniokoje jus ta daikta. Piktassake zalia kaip mano zmonos akiai Myliu Cha chareiks jam ir nuolaidas paorganizuot ko reiks prieziurai.

emei karmos tasku Cha cha

nakčiau - paskolink man karmos taškų, nes nesibaigia nuotykiai blem… Važiavau pasiimt Teslos sutvarkytos, borto nepamačiau ir su Q8 ratu į bortą jobinau Cha chavežu ratą keist ir suvedimą tikrint… Zjbs Cha cha

bledina kaip koks botanas, kur ji mete boba, bet jeigu ka jis vistiek vazineja kazka remontuot, tvarkyt pas buvusia, nors ta jau puse metu kitam su fleita groja Juokiasi

Cha chablogai, kad ji ne pas mane - o tai visai likau pėsčiom vaikščiot Ufff

as vakar veziau suvedima profilaktiskai daryt. pasiemiau, jau parvariau i parkinga- ziuriu ant stiklo isdauza… Cha chabbz kazka sugebejo uzmest. vakar siandien tvarkyt Juokiasi

Cha cha mano ex RS3, geležiake prapiso padangą, sakė taip jobino, kad paprastas ratlankis būtų tiesiog sulūžęs Valiopasikeitė visas 4 padangas, užpraeitą savaitgalį strigo iki kelto iš Nidos nedavažiavęs… abiejų priekinių padangų vidines dalis suėdė visiškai iki skylių, o padangos buvo naujos ~3k km tik nuvažiuot spėjo Nekaltas JuokiasiPasirodo kai keitė padangas - netikrino suvedimo Cha cha Nekaltas

Darenas, jau turbut rafi lenksi apyvarta tokiais tempais Cha cha

Mačiau tavo ex 033 ramiai tvarkingai judantį Neringoj. Cha cha

BMW jau trys sav stov nepajudintas Nežinau

^prekyba kaip Rafiui sustojo?!

Cha chadokumentų laukiu Piktas