Teo internetas grybauja ar kazkas blogai su software?

Teo internetas grybauja ar kazkas blogai su software?

Prasidejus atostogoms 2006 12 23 pastebejau kad pradejo strigti internetas (teo: planas optimalus) zaidimuose didelis pingas, diena letai atidarineja puslapius, siandien nueinu pasitikrinti interneto greicio i tako puslapi, lygtais viskas normaliai - 916kbps, taciau nuejus i www.speedtest.net ir pasirinkus Rygos hosta vos 58 kbps, paziurejau visi firewallai isjungti, viskas lyg normaliai.Taciau pries atostogas buvau windows perinstaliaves (windows server 2003 enterprise edition sp1)
tai gal delto man cia taip? Nes lyg pries tai viskas normaliai buvo, paleidus netstat va ka rodo: http://img406.imageshack.us/my.php?image=netstatle8.jpg
Gal pas ka nors su siuo planu irgi letai veikia internetas? Jeigu ne tai manau kazkas su software blogai, tik neisivaizduoju kas…

Na kiek zinau, paskutiniu metu Teo gavo labai daug nauju vartotoju, kad net nespeja prijungti ju. gali buti, jog kaimynysteje kas prisijunge, o linijos srautas isliko tas pats. Bet cia tik isvedziojimai.

nu as tikejaus kad atostogoms pasibaigus sumazes ir vartotoju kiekis dienomis, bet kad interneto greitis taip ir nedideja…

man shiandien ish teo skambino, pradejo klausineti ar turiu interneta ir koki… uzverbuot norejo ir maneCha cha

As irgi pastebejau suletejima. Tam, kad patikrinciau ar mano iranga (t.y. routeris) dirba normaliai (t.y. uztenka CPU pajegumu) naudoju greicio testa, esanti http://dsl.zebra.lt/greicio_matuokle.php
Cia matuojamas greitis iki teo serveriu, tai jei cia parodo netoli tokio koks turi but pagal plana, tai su iranga viskas tvarkoj…

man su optimaliu uzsienis vos velkasi, su lt palyginus normaliai, bet is uzsienio servu is vis po 5-10KB/s siuncia.
siaip draugas pasakojo kad kazkoks neoficialus 1gb limitas i menesi yra… paskui greiti mazina, bet cia gandai Šypsena

1gb? Cha cha nebegasdink…

nu man taip sake Šypsena
tipo max greitis iki 1gb duomenu kokie greiciai plane, paskui virsijus apriboja iki max 50KB/s. bet tai cia sakau kad “pasakojo” Šypsena

Labai abejoju del to GB limito. Va del uzsienio kita kalba. Juk berods visuose planuose yra nurodytas uzsienio srauto padalijimas, pvz 1:15, 1:30. Taip iseina, kad srautas gali buti iki 15, ar 30 kartu mazesnis nei nurodytas maksimalus.

Siandien 7 valanda ryto patikrinau, tai su Riga 984kbps, tiek kiek ir turetu buti…Tik va diena grybauja, ~150kbps.

Snd su netu viskas gerai, kartais puliuoja nieko nekrauna saitus vos uzkrauna. O kartais greiciai nebudingi mano planui būna pvz iš 30kbs/s siunčia 500kb/s reikės pasikeisti planą, gal nebebus tokių dalykų kaip greičio nebuvimas, kas net geresniuose planuose ir pasitaiko, o dėl naujų klientų tai čia rimtai gali būti kažkas panašaus, nes mano draugui taip buvo kai jo draugai prisijungė internetą ir nebuvo sutvarkyta linija.

Bent man tai nesijaucia jokiu ribojimu, kad ir kokiu paros metu tikrinciau Šypsena Ar is uzsienio ar is lietuvos vienodai siuncia Šypsena