temperatura

temperatura

pas mane buvo sugedes daviklis temperaturos variklio (tas tipo kaip varztas kur isisuka ir ant jo laidas prisijungia), tai svalkej nusipirkau ir isidejau kita, bet nuo benzininio variklio (pas mane dyzelis), man atrodo, kad ten viskas turetu ok but? Ar gali del to neteisingai panelej temperatura rodyt? Turiu omeny, kad rodytu ten NORM, o is tikruju butu jau per daug karsta?

Siaip tai nieko tokio, bet su radiatorium biski problemu yra, tai kazkaip baisu, kad neperkaitint…

negaliu tikslei pasakyt tik zinau kad pvz.pas forda temperaturu davikliu plasmasiu spalvos skiresi ir rodit turetu neteisyngai toki dalyka reik pirkti nauja ir auto parduotuvei tada bent zinosi kad tas dalykas naujas ir greit nenusibaiks

O siaip kokiu varikliu didesne max temperatura gali but - benzininiu ar dyzeliu? Jeigu dyzeliu didesne, tai turbut idejus i dyzeli nuo benzo davikli turi rodyt per daug, o jeigu atvirksciai, tai jau tada blogai? Ar teisingai mastau??

Teisingai rase, kad geriau nauja, pas mane ir yra VW Golf tai tokius dalikelius pirk parduotuveje ir tau parinks pagal kataloga, ir jie juk ne milijona kainuoja… Nera ko ant davikliu taupyti…