Tema žaidimui: Playboy - The Mansion

Tema žaidimui: Playboy - The Mansion

Zaidimas dideliems vaikams - Vyras

reiskia as mazas vaikas nes nepatiko ir po 60min istryniau…

Ar žaidėte šį žaidimą? Patykėkite labai šaunus. Daug kas sako, kad labai prasta grafika, dirbtinis intelektas ir panašiai, bet taip nėra (žinoma jei turi labai galinga kompiūterį Cha cha) ir t.t… Žaidimo esmė yra kilti karjeros laiptais (sukūrti kuo geresni “Playboy” žurnalą, samdyti pupytęs, įžimybęs ir panašiai fotosesijai)… Tai ką manote?

Is kur parsiuntei?

Buvo atnešęs draugas, bet neėmiau… Nekaltas

as manu kad sitas games su das Blogai

siandien pradesiu siustis per azureus vien del idomumo Nekaltas speju greit istrinsiu kaip ir suit larry: magna cum loud ar kajp jis ten vadinas

Turiu as ji atsisiuntes bet vis neprisiruosiu instaliuot Šypsena

Atsisiuskite BitComet 0.56 ir ieškokite torrent serverių…

Turiu ji bet nieko *bliamba*no, grafika nekokia pradzia isijungiau tik ir viskas, kazkaip nesudomino jis manes, cum louder zymiai geresnis

Aš tai jau žaidžiu… normaliai bet didelio įspudžio nepadarė …

atsibodo per 25min… cia tik sims megejams manau…

blyn , negali but , kad jis jau toks blogas…juk jame turetu but graziu merginu Niam niam

papu yr? Cha cha

ok duokit linka :confused:

nu sutokiu netu kaip mano siustis yra nesamone…mazum gal irasyt i cd gali ir parduot uz kelis lt?

Atsirado tokia problema man su šiuo graju. Pirma karta instalinau, palošiau, patiko. Po to dar kartą buvau įsijungęs ir va šiandien įsijungiau, parodo reklamas, filmuką ir viskas- pakimba. Tiksliau žaidimas eina, bet su ilgais užstrigimais. Mėginau perinstaliuoti, bet nieko nepadėjo. Ką daryti?

O kokie minimalus sio zaidimo reikalavimai?

64 MB ram 300-500 MHZ 1GB vietos…