Tema tiems kurie turi ir gana sekmingaj naudojasi LG telefonajs.

Tema tiems kurie turi ir gana sekmingaj naudojasi LG telefonajs.

Tajp,noriu suzinot,ar yra zmoniu turinciu LG markes telefonus.Manaw kad pas mus Lietuwoj taj “egzotishki” telefonaj,taj gi noretusi isgirst jusu nuomones,wistiek gi jus matot ir kitus mobiliosius ir galite palygint su jajs.Bus idomu perskajtyt,rashykit,ishanksto aciu.

As is vis telefono neturi ir galvojiu koki pirkti dabar tarp Siemens cx65 ir Samsungo x600 Šypsena

Argi nekas neturi LG telefonus?Arba jus begat paga mada ir pastowiaj galwojate apie wisokias nokia ir siemens (arba siemens ir nokia)?..

as galvojiu as Samsunga x600 Šypsena

Noriu wel pabandyt,ar kas parasys is LG naudotoju… Neignorokit si tema,parashykit savo nuomones.

Tajgi,padarysiu ishwada,kad niekas is klubo dalyviu arba daznaj lankanciu si wieta,niekas neturi LG markes telefonu…Aciu,rakinkit…

Nu as tai irgi gyvenime lg telefono neturejes Nekaltas Ne

nu o as maciau topo centre kazkoki LG perlenkiama… labai maloniai rankoje guli… bet deja nenoriu prelenkiamo, tad imsiu CX65… atsiprasau uz konservatyvias paziuras… Drovus

Topo centre?Taj klp?Prie vetrunges?

Nera jau tokia egzotika tie LG… Topocentras jais prekiauja, nebezinau ka dabar turi, bet savo laiku turejo pardavinejo B1200, veliau B1300, po to nepamenu modelio bet kazkoki faina turejo… O ir skelbimuose kartais pasitaiko ju… Aisku labai retai bet buna… Pvz neseniai maciau B1200 uz 50 ar 60Lt, manau apsimoka, jei reiektu man telefono uz tokia kaina, tai manau pasiimciau, vis retesnis… Ai va gi ir vis skelbimuose maciau yra lygtais G5100 ar kazkoks panasus, bet ten kaina ar tai 500 ar 600Lt, na man tai yra per didele kaina, tad gerai neuzfiksavau… ŠypsenaP.S. Pats niekada neturejes tokio, taciau turiu vilties kad kadanors ir as turesiu LG.

Vienetai tokius telefonus turi.As pats turiu reta telefona ir sunku net pagalvoti jei kas sugestu

Motoroleri, ten buwo LG G7100, kejsdawo i kita arba parduota uz 650lt,kejsciawsia taj kad kejsdawo i pigesni tlf…Gal wogtas…

Mano draugas turi lg g7100.geras ragelis!naudojasi be wargo.pirko norwegijoj nauja.

siaip butu idomu juos paciupinet, bet, kad jie per brangus, ir nerealiai. ir siaip truksta pazangiu modeliu…kaip samsunge