tema rasineliui tvarka mano mylimame 30plius klube svajones ir vizija

tema rasineliui tvarka mano mylimame 30plius klube svajones ir vizija

paprasytumem aktyviai rasyti savo rasinelius apie tai, koki noretumet matyti kluba. tema, kol kas,viesa, taip kad, beveik yra garantija, kad ja matys ir moderatoriai p.s. dalyvavimas butinas. pps rasysiu pazymius

Na priklausomien,rasinelius rasyt Šypsena

kas per klausimai per pamokas

Persiprasau tamsta mokytoja…

nebandykit nieko keist,nemegstu permainu ,labai sunkiai prisitaikau pasikeitus polytiniai situacijai Nekaltas

tie,kurie bandys floodinti, bus baninami be gailescio i kaire ir i desine

kur geriau tamsta mokytoja Nekaltas

KLUBO ATEITIS AR DABARTIS?

ar buna vizija ir svajones dabartis?

Galima rytoj ??? Uz 10 min. varau i gimtadieni todel rimtai nieko parasyti nespesiu, ir rimtai nuliudinsiu tuos, kurie laukia is manes >3 psl. eilinio rasinelio Taip

dabarties vizija apie svajoniu ateiti

jeigu tema iki rytdienos nebus uzrakinta kaip “neatitinkanti 30plius dvasia” ir dubliuojanti tema “moderatoriai informuoja, klubo 30+ taisykles”, tuomet galima ir rytoj

Iskrendu i kluba…Privatuose laukia kelios mielu bitinuku/-iu zinutes (optimalus skaicius 3-4) Dienorastyje randu dar viena kita maloniu zmogeliu palikta pedsaka…Atplasnoju i foruma Angelas Tvarkingi temu pavadinimai, idomios mintys, ivairus poziuriai… Diskusijos tiesiog itraukiancios Flirtas “Chatiniai” pliurpesiai vos keliose esanciose “istaigose”… Sukuriu nauja tema…Visi svaigsta del temos aktualumo ir noro issakyt savo nuomone… Cha cha Laiminga atsijungiu…ruosiuos i nuostabios bitinuku kompanijos meeta…pratesim diskusija gyvai… Angelas Cha cha

Boba Gėlė, tikiuosi tokia atmosfera rasti grizus po dvieju savaiciu atostogu Cha cha Angelas

sakyciau, labai egoistini pas tamsta poziuris. viska, arba beveik viska padaro kiti, kiti net svaigsta nuo tavo sukurtos temos. o kur tu? o kur tavo indelis i sia visa kitu, pabreziu kitu sukurta gerove tavo svajonese?

Palauk vakaro tamsta mokytoja,kai gris visi,juk penktadienio vakaras,oj jauciu tau tokiu rasinuku kad prirasis… Gerai

Na tai tikiuos, kad toji mano tema ir yra inasas… Drovus Kasdien po tema ir visi dziaugiasi is malonumo, kurio istakos mano tema… Girtas Gera visiems Angelas

Ginger Gėlė, gal man pora savaiciu pamoderuot paliksi? Cha cha

nostalgija?