tema pasireiksti gudriems automobilistams

As turiu ta pacia dilema. Kalbam apie motoru valinima, o ne apie auto…

Skoda RS 2.0 TDI VS Lexus IS 2.2 TDI Laimingas Su Skoda dabar vazinejam, bet idomu kaip Lexusas mina.

Skoda 170 ag 350 sukimas nuo 1800 iki 3500
Lexus 177 ag 400 sukimas nuo 2000 iki berots 2800

Gal kas bandet abi masinas?

o man cia aplamai nieks neaiskuCha cha nes tuo nesidomejau ir man tai neaktualuLabas

Leksas mina taip pat, kaip mano Avensis, nes toks pats variklis stovi ir kiek zinau 6M deze irgi ta pati.
Grafikas cia: http://www.km77.com/marcas/toyota/2005/avensis/22d/gra/74.asp
Taigi lyginant su Skoda >350Nm pas avensi laikosi nuo kazkur 1800 iki 3600.
Siaip snekant apie avensi is praktikos - geriausias vazinejimas yra tarp 1800 ir 3000 rpm.
Pvz. 4 pavara prie 1800 yra kazkur apie 70km/h. Jei staiga atsiranda nenumaldomas noras pazeisti taisykles - per kelis mirksnius gali issauti iki 120km/h ir 3000 rpm.
5 pavara 1800 yra jau kazkur apie 90-100. Jei nori lenkti - neproblema, nespastebesi kaip jau 140 ir 3000.

Praeita sestadieni is Krastos buvau pasiemes pusdieniui troike su B varikliu ir pilnu baku saliuros Cha cha Tiesa, automatas. Traukia normaliai, uztenka tikrai Šypsena Bet vietos salone mazoka. Ir padangos… Hakapelitos… Sunku pajudeti greiciau, kad traukos kontrole neblykciotu Cha cha Kreive, beje, B geresne, pasiziurejau Krastos duotoje “informacineje medziagoje” Cha cha Reikia ir man kazkaip apsispresti, bet kitas variantas pas mane lieka Subaru su po pirkimo atlikusiu nemazu kiekiu pinigu Cha cha

Beje, b737, tu, kiek pastebejau kelyje, nesi mazo ugio Cha cha Tai pasiziurek, ar troike nebus per maza tau. Ir bagazine ten vaikiska gana, jei lygint, kad ir su Avensio. Universalo irgi. Bet du lagaminai lektuviniai telpa i universala Cha cha

O kaip galetu buti galios kreive aukstai arba zemai? Juk galia tiesiogiai priklauso nuo rpm ir Nm! Ir TIK nuo ju !
AG = N·m × rpm / 7130 , kas butu lygu apie 92 Ag.

priklausyti priklauso, o va kaip tos kreives "pasistumdo" x ir y ashiu atzvilgiu - jau individualu kiekvienam varikliui.

Taip individualu, bet turint Nm kreive be didesnio vargo galima nusibrezti ir Ag kreive. Lygiai tas pats ir atvirksciu variantu.

tai taip, bet as ne apie paishyma, o apie individualiu charakteristiku paslyginima tarpusavyje Šypsena O kaip zinai, 50Nm skirtumas duos ir kitokia kreive variantui B Mirkt

taip ir isivaizduoju zmogu salone su kreivemis ir besiaiskinanti kas geriau 50nm plius ar 1kw ir ilgesnis pikas Nekaltas
nejuokaukit. nupirksi masina grynai emociniu keliu. neparasei kaip daznai planuoji naudoti 1kw ir ilgesnio diapazono vs 50Nm privalumus.
sutinku kalbet teoriniame lygmenyje kas geriau? galima, bet kai reniesi automobili, gal paskaiciuok kur daugiau cupholderiu Nekaltas perki ne varikli gis. tokie rinkimai tai niekur neprives. rezultate bus - nu va dave gera nuolaidele tai paemiau C…

Apex Šypsena Nu i salona su kreivem gal ir neisiu.

Bet siaip jau kevalas man tikrai ne svarbiausias dalykas renkantis auto. Uz 170k galima gi paimti oj kaip blizgancia auto, bet kas is to, jei performanco nebus? Juk ir pries Avenci man buvo proga rinktis arba A4 su 1,9TDI arba Avenci su 2.2TDI
Bet is dalies tu teisus - emocinis aspektas gali buti svarbus. Nes as is tu zmoniu kurie nelabai megsta puikuotis isoriniais dalykais, todel siuo poziuriu man A4 atrodo nuosaikesnis negu BMW5.

imk ta kur juodos spalvos

tai zinok taip ir siulau daryt. sutark ta pacia diena aubu automobilius, viena ilgesniam laikui kad duotu vienam. pasivazineji, nuvarai pas kitus iskart sedi ir ant kartuju gali palyginti. Jei atrodysi rimtai gal savaitgaliui sugebes duoti.
A4 ir Bmw5 truputeli sakyciau skiriasi Nekaltas
turek omeny kad vaziavimas tai nera nuo nulio iki simto tiesioji. tai ir posukiai, ir duobes ir triuksmas ir visa kita. pasikartosiu rinktis varikli tarp tokiu ganetinai panasiu manau yra truputi per daug jau Mirkt

pilnai sutinku,tema floodoine

tai koks finalas?Nekaltas

Suprantat, kap yra. Sportiškam važiavimui gerai yra, kai ir nm ir ag pikas yra kuo aukščiau(pvz, kaip pas nx Cha cha), be to, svarbu kuo tolygesnės kreivės - be šuolių ir kritimų. Todėl visi rimti sportiniai varikliai yra aukštasūkiai. O eiliniam miestelėnui yra labai gerai, kai nm yra dideli ir kuo žemiau.

ash uzh A