tema pasireiksti gudriems automobilistams

rinkchiaus A varijanta - Nm prie mazhesniu sukiu Nekaltas mieste geras dalykas… bet jei kuro sanaudos nebaisios tai tada varijantas B del (kaip kazhkas minejo) 0.2sec naudos Laimingas

nefig nesamones rasinet plia
kas geriau 160ag ar 165ag…

As nepatyres automobilistas, bet imciau A, nes variklis lankstesnis, labai gerai, kad jau prie 1400rpm tiek Nm turi, beto ir virsutine riba auksciau Nekaltas

man taip neatrodo nes variklis turinitis "piką"-500nm …450nm galbūt gali palaikyti žymiai platesniam diapazone negu variklis kurio "pikas"-450nm…todėl be kreivių grafiko kalbėt nėra apie ką…

50Nm skirtumas ir apsuku diapazonu skirtumas manau pakankamai idomi tema automobilistu diskusijai. Pamenu pries daug metu @utos forume daug mazesnes smulkmenas nagrinejant galima budavo gauti daug naudingos info.

Kaip bebutu, kadangi sukeliau neigiamu emociju daliai zmoniu, prasau porsho istrinti visa ta nelaiminga tema.

Ir tikrai aciu uz paskutini porcho komentara - apie tai nebuvau pamastes ir teks gauti kreives is dileriu idomumo delei.

Sekmes kelyje,
Viso gero.

jo ce reiktu grafiku pritariu Labas

Jei išlaidos px - jami greitesnį, nes, pasirinkęs lėtesnį, su sitiksi mieste tą, kurio nepasirinkaiCha cha Ir tada bus Ufff

nedaskaicius kilo tokia mintisCha cha
abu salerkos,abu universalai…man lieka tik vienas klausimas-kuri is situ Audi?GirtasCha chata ir jamamCha cha

poršai, susimylek.

b737 - avensis keliauja į “garažą”? Apakęs
p.s.
kadangi nesunku susigaudyti, kas čia per automobiliai, dar noriu patikslinti - lyginamas fwd su rwd, ar “quattro” su “xDrive”, ar kažkuri jų kombinacija? Manau kad keturi laimi nelygioj kovoj su dviem, net jei niutonų mažiau Mirkt Kitokiu atveju (lygybės) - laimi viskas kas nori, bet nebe performance’as. Manai, pajaustum skirtumą?

teisybe Mirkt is tokiu skaiciu teisingai pasakyti, kuris geriau - sunku (gal neimanoma) Nekaltas

Audi yra tas kurio sukimo momentas mazesnis. bet jos ir mazesne kaina, kas reiskia, kad galeciau isideti ka nors idomaus uz likusi skirtuma nuo tos kitos bazines kainos.

Taip, abu AWD.

avensio as nenoriu keisti, bet panasu kad teks del ne nuo manes (ir ne nuo avensio) priklausanciu priezasciu Laimingas

beda ta, kad bent jau mano akimis, "variantas A" yra labiau skirtas "middle age" klientūrai, tipo "lb rimtas, flegmatiškų judesių kietiakas" kai tuo tarpu "variantas B" - "nutrūktgalviui".

Kurio klyrensas mažesnis? Varianto B, jei teisingai isivaizduoju…

nu tai mano nuomone jau zinomaCha cha
Audi a(4)6 3.0 Tdi quattro avantGirtas O kaip komplektacijos skirtumas?apciuopti skirtuma tuo labiau 0,2s bus vargu ar imanomaNekaltas

A4
A6 iskrenta, per didele, universalas baisokas isvaizda.
BMW5 arba 3, bet 5 - nutruktgalviui?

Atsiprašau, bet šūdas ten, o ne universalaiBlogai Kalbu apie 3 ir A4 dydžio prasme. Va, petakas jau rimtas daiktas.

tai jau tikraiTaipvienok renkantis is 2-ju blogybiu pasiimciau Audi jau vien del dizaino…nu nelimpa man troike nauja nors tu kaNekaltas
Beje paziurejau-max speed panasus,sanaudos per ~0.2 litro audi didesnes…Nekaltaszodziu geriausias metodas-pravaziuoji(pageidautina slidzioj dangoj) ir tada nusprendi ko noriNekaltas

kaip cia as pagalvojau apie 6 ir 5, damnit.
sorry. Del dydzio nekomentuosiu, ne toks subj.
manau, reikia ieskoti skirtumu xDrive ir quattro ypatybese. ir tada jau rinktis. Bet beda dar ir tame, kad tos ypatybes reikalingos tik vienu gyvenimo atveju is 100, tad likusiais atvejais groja tik Nm…
sunku ka ir pasakyt.
Galbut bemewe3… Juolab, reiketu pamatyti varianto A kreive: jei prie 1450rpm galios greive zemai, tai nauda is to “platesnio” diapazono bus nedidele. reiktu kreiviu…
Nekaltas

Abu pusė velnio iš išvaizdosNekaltas

ne tu vienas ddtCha cha
na,tai,rakinam tema?KietasCha cha

Sakyciau A, kadangi ir pats Nm megejas, tai suprantu "pranasuma" ziurint is tos varpines… Nors nemanau kad jau labai didelis skirtumas, ar A ar B dinamikos itariu, bus laaabai panasiai visuose sukiu ruozose…