Telekomas

Telekomas

tai mobiliu lygtais irgi lygtais gali (nelabai ten zinau) numerius draust arba gal iseinancius skambucius… kad paciam butu galima paskambinti. wa.Aš nekaltas

fignia tas telekomas.aš jo nesivesiu,geriau mobilus.atsisakyk Telekomo.

mina
taigi telekomas pasiule net tris planus, ir galsiai skelbe, kad planu kainos nesikeis po tarifu pakelimo, tai reikejo biski paskubet ir pasiimt ta plana. be to telekomas teikia tokia paslauga: iseinanciu skambuciu draudimas, ir gali uzsidrausti i mobilius, i uzsieni ir pan.
tai ziurek ir skaiciuok kaip tau geriau

Sekant ta pacia logika: nevarykit ant pedofilu - jie bangoj lankosi, nevarykit ant skustagalviu - jie bangoj lankosi, nevarykit… The list goes on. Fantazijos pritruko, bet irasyti galima visus. PZDC…

[quote]
mina raše:
Piktas ant telekomo. Kelia ir kelia kainas. Galvoju, ką daryti, ar atsisakyt visiškai, ar kokį kitą planą ten jame pasirinkti, nors mano kantrybė kainų kėlimo jau nebeatlaiko. Bėda ta, kad vaikas dar nelabai ****is po mokyklos vienas namie būna, mobiliu gali prikalbėti.

Nesuprantu kazko… **** tai vaikui 4 metai? O mobilu neskis su savimi ir vaikas neprikalbes. Na o i patarimus isigyti salies ar vietini plana ziurek su atlaidzia sypsena Aš nekaltas
nes jis atsiperka tik tiems, kurie skambina isimtinai piko valandomis. Ir nemazai sneka… Tie kurie sneka ne piko valandomis gali net kelis litus prarasti. Tai nesunku paskaiciuoti, reikia tik aritmetika bent trejetui moketi :}

…bet kokiu atveju telekomas sux… ale matyt gerai gyvena, jei ten dirbantys dar po forumus randa laiko smaukytis…

geroje firmoje gavus padoru mob. plana - zymiai labiau apsimoka antra mobilu namie laikyti, nei su kiekvienu menesium girdeti dar apie viena eilini kainu uz tuos pacius laidus pakelima…

TelekomasPiktasBlogaiApakęsPiktasBlogaiPaskambinkSudužusi širdisApakęsPiktasBlogaiBlogaiBlogai

Cia ne ant telekomo reikia pykti, o ant vyriausybes, kad ji pardave suomiamsPiktasPiktas

Vyriausybes tos jau seniai nebera. Tegul dabartine pakankamai tikrina ir nenuolaidziauja. Kelis spriktus tiesa, rysiu reguliavimo tarnyba dave, bet viska reikia operatyviau daryti. Ir griezciau! Aciu prezidentui, kad numete tuometini premjera Vagnoriu, bet ir dabartinis turetu akyliau stebeti situacija…

įdomus palyginimas

dar ziuresime kas labiau pasiteisins… Laimingas

naujosios Williams FW26 is naujo Ferrari F2004 nosiu palyginimas. Ferrari tik evoliucija padare, o Williams jau revoliucijos emesi Laimingas