Telekomas jega

Telekomas jega

Na net nzn bet kazhkas darosi su netu ash ne tako ftp sedzhiu o greitis po tu ju svetainiu renovaciju pasieke net 80kbs kokio ankschiau pas mane net nebuvo niekada… Laimingas o dabar spaudzhia kaip nieko ka manote juk telekomas dabar nemokamai shneket savo mieste leidzhia tai gal mazhejant klientams ir nenorint ju prarasti ir prisitraukti(noredami) pagreitino neta???Na man atrodo neimanoma bet toks greitis pas mane taipogi neimanomas (na tik va ash dvi dienas kaip xp persirashes) o kaip tychia vakar ftp greichio nemachiau Laimingas… Jei kam nors tas pats kaip ir man parashykite… mano dsl planas a0 sedim 4 bet greiti dalina per pus nes routeriuka state telecom

Sudek kablelius ir kt. skirybos zenklus, nes puse ka parase nesupratau…Ne

O kadangi as uz telefona telekomui kiekviena menesi pakloju po 400Lt tai tas atsidekodamas pradejo siusti smulkius suvenyrus,o surinkus daugiau tasku duos ir didesnius prizusGerai

Dzhiaukities dzhiaukities, tuoj vel uzhrauks i-neto chiaupa Cha cha

Dziaugtis liko neilgai Juokiasi

Geriau jau per daug nesigirk, nes užsuks čiaupą. Buvo newsgroupuose irgi žmogus, kad gyrėsi, kad džiaugėsi, o kaip tyčia kažkoks telekomo adminas ten megsta pasėdėt irgi, tai ir žsuko iškart kraniuką Juokiasi

Idiotizmas kažkoks džiaugtis tokiomis kainomis Cha cha

  • kabelinis unlimited internetas daugiau 100 nekainuoja.
    Tekekomas Veee - atsisakiau jo ir visai nesigailiu

ai nu pvz as ne per kuri gala jokio kabelio ar kokio kitokio, taip kad snekedami apgalvokit ir apie kitus Nekaltas

va pas mane irgi siandien nerealiai eina - download 80kb/s, upload - 25-30kb/s, nors pagal sutarti turetu but 16kb/s ir 8kb/s, heh, dziaugiuosi kol galiu Šypsena

telekomas sedi zhopoj…

Man vakar per kazza 250kb/s spaude. Apakęs

Acpek, o kaip tavo mociute kaime inetu naudotusi, jei telekomas zhopoj sedetu?A? Per kabeline?Šypsena

nu nzn kas vakar buvo. nuo 20 val nuluzo netas ir va, ka tik atsigavo. kas idomiausia, kad nuluzo ne visas, o kai kurie portai veike kuri laika: ftp. mail, icq veike, o browseris ne velnio neverte. kaip cia yra. vieniems pribavili, ot nas otobrali???neteisinga taip. aciu dedei telekomui, kad nors siandie teikesi sutvarkyt, o tai buciau jiem jau zvanijes…Liūdnas

siaip ziuriu ir dabar turi problemu, negaliu pasitikrinti savo prasedeto laiko, idomu ar tai reiskia,kad galiu siandien nemokamai juo naudotis Nekaltas

Dziaukites, Dziaukites, ale gerai ir pinigenes jusu svarina Tas Telekomas… 80kb. is FTP tai cia daug ?? ??
uz tokia kaina galetu ir daugiau duoti greicio… aciu dievui as nesinaudoju Telekomo Paslaugomis

Na va greitis mano toks pats o chia del kainos tai nzn man pigu 50lt per menesi nzn kaip jums :-\