\"Telefonine\" meile

net nzn ka cia ir pasakius man taip nebuvo Ą

Pritariu kaip galima myleti zmogu kurio neesi mates nu nebent nuotraukoje
Nesamone
Šypsena

TaipTaip visiskai tau pritariu, as irgi netikiu

cha,nebloga meile!Na,kaip supratau tu jo nesi maciusi ar ne?Man taip ir buvo susirasinejau jis man graziausius laiskus rase ir panasiai o kai susitikom tai vos pralemeno Veee

jo jo ir wel eilyni karta as kaltaTaip
sekmes toliau ant many warytiBučkis
as nekalta kad tas mazasubinis tox UNDERSTOODelis, ka wyska ne teijp interpretojaLiežuvis

bus visko bet tokia ‘meile’ yra gerai del to kad pastoti tikimybe labai mazha;]]]

na,bent vienas privalumas Šypsena

o jio! Cha cha

pratesimas…siandien "telefoninis" atvaziaves buvo…kai paskambino ir pasake-net kojos,o is paskos,ir rankos drebet pradejo…bet nesusitikom…mano namo neradoLiežuvis vat tai…gal bus daugiau,juk zadejo mane susigrazint:

daug noresi greijt pasensi…Liežuvis pamirsk ji for ever!

TaipGerai

jo, pritariuTaip

man irgi buwo taip… panasei… viskas baigesi tuo kad jis dingo kaip i vandeni… .visko gali buti… priklauso tik nuo tawes… a r eisi su juo susitikti (kada nors) ar ne… beto cia gali buti pokstas Mirkt saugokis ŠypsenaŠypsena

man atrodo nieko gero is to nebus… Ne nors pagyvensim-pamatysim Laimingas

nesupratau???kad as nieko nenoriu…ai,nu noriu,bet ne joŠypsena

o taj sunku susitikt ir gyvai pabendraut? Apakęs Nekaltas

Nieko nebus Ne Nekaltas Nesąmonė bendrauti vien SMS’ais ir tvirtinti, kad myli. Reikia gyvai pabendrauti Nekaltas

hm…visko gali buti…kartais tokiu budu zmones tampa laimingi suranda TA vieninteli,kiti nukencia,nusivylia kazkuo tiki,kiti tik zaidzia ir taj lieka zaidimas…

Xe… nieko gero Girtas GAL Cha cha Nzn neteko susidurt ir tiek… Juokiasi

Juokiasi Juokiasi Juokiasi hahahahahahaha Juokiasi Juokiasi Juokiasi kas bus? o gi… gaidys Juokiasi Juokiasi