\"Telefonine\" meile

Na tikrai visko gali butiMirkt

ydomus atvejis… sudetingas variantas Laimingas

na taip ir gali buti, bet seip tai nesamone

True, True, greiciausiai … nusivilsi su kaupu… nes vaizduote daznai sukuria kur kas geresni vaizda nej jis buna istikruju… (Cia ne vien tik apie isvaizda) … nu bet jej neturi ka veikt… pazasik dar Laimingas

Man buvo panasei Taip Tik nepildydavo sask. nes mano abonentas, nors ir korta turiu. taciau neleiszdavau. Bet taip ir neisdrysau su juo susitikti, pabugau, ka pamatysiu Nekaltas Nežinau Kokius 10 jei ne daugiau kartu bandeme susitikti, vis pasakydavau kad nebeiseina, ar kad siandien ne. o Dabar biskuti nutruko rysei, tik retsykeis koki eilerastuka nusiunciame Taip

pf, ce ir kabliukas. Tobulu nebuna NeLiežuvis galima tik tobulai apgaudineti, bet ir melas kadanors isaiskeja Laimingas

gali but koks ishkrypelis milijanierius Šypsena

Tokia meile as netikiu…Nekaltas

tai jis tikras agurkas… Nekaltas

Tobulas juk tu jo nematei ir in real nesikalbejai o siaip per mobiliaka visokiu veju galima privaryti is vis pagalvosi kad princas ant balto zirgo. Juk net kalbejimo teksta galima pasiruosti ir tada skambinti ir daug kitu dalyku. Merginos labiau gerbkit save ir nesileiskit sitaip kvailinamos. O tuo labiau 3 dienos dziaukas kokis tai

marinuotas TaipTaipTaipCha cha

jei dar bus idomu…pakentekit…mes susitikima ruosiam…papasakosiu,kaip sekes…man ir paciai idomu…nebloga pramoga pries moxlo metus…vasaros pab. romanas…

Linkiu siai istorijai "happyend’o" Laimingas

happyend’o nebuwo!!!Ne na ziurint is kurios puses pazuretumNekaltas
tik sirdies skausmo suteijkia tokie pasimatymaij, ypac kai ant sazines deda! uoj kiek as wos nezliumbiauLiūdnas

Jurgicka, pasakok! mes tawy laukiam!Niam niam

P.S.as zinau- as ten ir buwauTaip

ai net nzn… gal kasnors ir gali buti…Nekaltas

na jai pildo saskaita,tai bendrauk Flirtas ha ha…prikolas…boona visiems,kad sakytu,jog myli.bet kad saskaijta pylditu…o kaip jis ja pildo?

ech, na aishku gal ir negerai, ebt bapuk bishki egoistishka… juk neprivalai buti su juo… tai yra dvieju zmoniu reikalas, o vienpuse meile nieko gro neduoda…Nekaltas tad pasinaudok, gal ir isimylesi laikui einant… jei paciai jis prie sirdies

Sms`ais man tikrai nesunku pasirasynet…
Tuo labiau,kad saskaita papildoCha cha

meile baigsis po saskaitos gavimo.

na,pabaiga tokia…susitikom,padovanojo sidabrini ziedeli,po to zzefyraa parase jam sms,jis ta sms ne taip suprato…issiskyrem,susitaikem,vel issiskyrem(jau galutinai)…jis labai liudejo,as nelabai liudejauŠypsena
kaip cia pasakius,viskas palyginti gerai baiges…