TELE2 WAP

TELE2 WAP

Kada prades TELE2 tiekti wap paslaugas ? o gal jau tokios yr ? siaip jungtis prie bite`s wap gan brangoka yra beto ir WAP per GPRS ner tele2 :confused: gal kas zinot apie tai kanors ? Joker planas 59ct/min tai zinot nepigu…!

Ech tele2 tele2 tele2 kaip tau atrodo nuo kada jiems svarbus klientas paemes telefa uz 1lt. ir pasirases sutarti 24men.?Gal ir teiks kada kai nebesugalvos kaip pritraukti klientu.O dabar kam sukti galva Šypsena

deja deja as emiau ne uz viena lita o uz 300 NOKIA 3410 ji pardaviau ir po to nusipirkau NOKIA 3510i taigi noriu MMS polyfoniniu melodiju ir geimu Mirkt gal gali kokiu geru saitu wap pasaykti nes zinai uz 59ct/min ieskoti nelabai apsimoka JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Parasiau i privata.

tomkutis elini karta nusisnekejai… tu ka galvoji kad tele2 uz dyka telefonus gauna???/ tipo tu pasirasydamas sutarti atnesi pcioj pradzioj 1 lita pelno??? juokdarys…

matomai turima minty, kad jie visi laimingi iki ausu paeme telefa uz 1 lt. ir nereik jiems net jokio wapo.

Asile tu golfieti b.Let as gi ne apie tele2 pelna snekejau.O apie tai kad jiems nera jokio reikalo teikti pvz. wap per gprs paslauga.
berods tu pats daugiau nusisneki nei ka naudinga pasakai.Klounas blin!

Man irgi i privata parasyk ok?

galvojat omnis ir bite po keliu metu pradejo wap ir gprs teikti, tik pries metus na biski anksciau wap jie pradejo teikti, gprs dar veliau… ka us norit kaad nesenai isikures tele2 butu geresne uz kitas… nespankit gerai… o be to man tas wap nereikalingas, ce vaikam nebent pazaist, man SMS, skambinimas ir uztenka, o kitiem reikalam kompa turiu su internu… maziau bedavokites… lietuviu mada kuo geriau tuo jiem blogiau…

O ka tu matai tele2 geriau?! Šypsena