tele2 pokstas. kosmosas tesiasi 84ž problema isspresta...dalinai

teisingai pastebejaiGerai pas mus darbe irgi is 11 snukiu vienas bitej, vienas omnyje tebesedi - like i etledu sulindomValio

du tlf gal ir gerai, bet neduok dieve pacukai su beizbolkem uzmatys , kad du nesiojies - Baisus

o kam tada pirkt telefonus uz tukstancius, jei esi toks snarglius ir nesugebesi apsigint. cia retorinis klausimas. tada 3310 arba 3510 jei reikia wapo, ant sim pinas ir vaikstai sau padejes.

man atrodo kad aplamai nelabai tokius darys, nes gabaritai ir t.t. O jei ir padarys, tai laaabai mažai bus tokių Nekaltas

nei as giriuosi nei ka,paminejau biudzetine todel,kad zmones susigaudyttu kame reikalas kodel iskilo problema,nes problemos nera su verslininkais,tik su biudzetininkais.
kas del sortu…nejau tu manai,kad as visada po miesta trinuosi?Kvankt? zodziu netersk eterioVeee
kas del pacios problemos…skambino is t2 ir sake,kad savaites begyje bandys isspresti mano problema,patys supranta,kad kazkoki brieda padare. laukiam ziniu

Šiaip tai vieno dalyko nesuprantu - jei T2 garantuojantys mažiausią kainą, tai kam tada žmogai perkasi dar vieną teleponą ir kortą? Iš prašmatnumo? Manau, čia tik T2 reklaminiai triukai - pas juos matematika tokia: pagal kainą 90 ct/1Mb < 70 ct/3Mb Šypsena. Va čia tai pošktas, vertas t2 Šypsena

jie pigiau siūlo tik savam tinkle skambint, o į kitus tinklus su paprastu planu privatiems žmonėms 59 arba 65ct., o su lajalumo planu 47ct. Neskaitau tų telemarketingių pasiūlymų. Tikrai pigu Valio

Žinai patarlę - 7 dienas kartok žmogui, kad jis kiaulė - 8 dieną kriuksėti pradės. Taip ir t2 - prisimelavo, esą pigiausi - o visi ir tiki Šypsena

Pasirinkit Tele-2 “Cempiono” plana ir i visus tinklus skambinsite po 0,29 lito.TaipGerai

pasirinkit teledemos planą artimas ir į visus tinklus skambinkite po 25ct. Liežuvis

siule teledemos plana “karys” kas cia per biesas?Nekaltas

http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/587788.463-=(1016635686 cia apie “Karį” biški yra

geras dalykasTaip

bet siauliuose yra teledemos atstovybe?

nežinau, kario 19ct į visus be apribojimų man atrodoNekaltas

na nezinau ar verta,siule bet nelabai suzavejo. nes turiu 25i visus 9 i t2Nekaltas zodziu dabar dziungles su tais planais.

žodžiu tele2 tikrai nesiūlo pigiausiai Mirkt
tiesiog tie 9ct tai čia ir gelbsti, bet kai bitės verslo planą paimi kur 14ct. bitėje į kitus 29ct, tai man tikrai tie tarifai keliais centais didesni atperka geresnę ryšio kokybę,+ pasirašius 3m. sutartį duoda 7proc. nuolaidą nuo sąskaitos, tai argi verta dėl kelių centų čia draskytis? neNe

na isvad tokia,kad kai mano saskaitu vidurkis 70-80lt tai tie sutaupyti 2-5lt yra snipstas,zodziu neverta sokineti nuo operatoriaus prie operatoriaus

tai taip.Dėl tų kelių litų tele2 ir neimu Mirkt

o as is omnio del 60-70lt pabegauCha cha 10m isbuvau,o jie vietoje valdininko pasiule draugusKvankt?