tele2 pokstas. kosmosas tesiasi 84ž problema isspresta...dalinai

eurocom ne dukterinė o atskiras operatorius. Beje jie gali gerai pasiūlyti

na minti pagavaiMirkt
siulo nebloga varienta,bet t2 verslas nenusileidzia kazkuom,galima sakyti beveik lygiavertiskai,comas tarp saves lyg pigiau,nepamenu

tu su kuo bendravai iš eurocomo? Pažystu gerą verslo vadybininką Vaidotą Žalelį. Bet argi tu tiek daug skambini, kad tau būtų didelis skirtumas tarp tų tarifų 1-2ct./min ir dėl to gauti prastesnį ryšį? Juolabiau, kai tele2 verslu besinaudojančių labai maža dalis rinkos yra.

na po omnio kazkokio zenklaus skirtumo nepastebejau del rysio kokybes. naudojuosi 9men. bet t2 privalumas tas,kad laabai daug zmoniu turi t2 planus,kur paziuri,visi su t2 vaiksto,seniau taip su omniu budavo

bitės ir pakankamai daug…

kiek pastebejau cia pagal regionus,seniau siauliuose buvo omnio daug,bites maziau klijantu. dabar siauliai ant t2 persimete. cia ne oficiali statistika, asmeninis pastebejimas. darbe visi buvom valdininkais(planas omnio)dabar visi t2,vienas su bite vaiksto

na aš pagal vilnių sakauNekaltas
bent jau taip man gaunasi kiek tenka skambint…

tada kazkiek ir yra tiesos del regionu pasiskirstyma. mano draugai vilniuje visi su bite

tai taip… Šiaip pvz kaimuose tai daug kas seniau omnį turėjo, dabar visi ant tele2 pasinešęNekaltas

2 uz 1litaTaip gera strategija t2 pavare su kaimu

taip taip…

Shiaip tai rimtesni zmones turi po du mob.Viena Tele-2,kita Omnitel plana.TaipGerai

na reiskiasi as nesu ant tiek rimtasCha cha beto vasara su sortais vaikstan ir 2tel tampantis tai nu nxKvankt?maza to masinos dokai,cigariukai ir mobas +masinos rakteliai,o cia dar viena rageli siulaiJuokiasi

nebūtina kartu abu nešiotis, aš turiu tris, bet tik vieną praktiškai nešiojuosiNekaltas

na kitas reikalas jei tavo darbas su trbkem. man tai reikia tik paskambinti kam nors ar priimti skambuti. bet teigini del rimto zmogau ivaizdzio su 2telefonais verta nobelioCha cha

na jo, juokingai pasakytaCha cha
bet matai, patogu turėti du skirtingus operatoriusMirkt

na tas tai tiesaTaip kazin kada iskeps tlf su 2siustuvais ir imtuvais,kad butu pilnaveris 2kortu aparatas

nieko naujo, tam paciam vln ne visi salonai “dirba” su biudzetininkais ar dar kai kuriu strukturu galinciu pasiimti verslo plana, darbuotojais. Siaip manau gal arciau kur nei vln turetu buti. Skambink kokiu ten support’o nr. 1575 (atrodo) ir pagelbes

Giriesi,kad dirbi biudzetineje istaigoje.Ten telefonu planais aprupina.Nebent mokykloje dirbi sarguCha cha
Jam reikia mat paskambinti ir priimti skambutiCha cha
O ka kiti su telefonais daroCha chaApakęs???
Manau irgi priima skambucius ir paskambinaCha cha,bet darbe manau savo naudoti nereikiaCha chaJei zmogus dirba biudzetineje istaigoje,tai jis turi kabineta ir turi kur mob. pasidetiTaip
Dirbdamas biudzetineje istaigoje manau vilketum shvarka ir turetum kur mob. susidetiTaip
Siaulieciu mada treningai ir shortai.BaisusBlogai
Nebe vaikas esi,bet neishaugi ish to amziaus,kai vasara su shortais mieste trintis ir rodyti visuomenei plaukuotas kojas.Apakęs
Ar butina visur tampytis 2 mob.Apakęs???
Ash ir kalbu,kad tik rimti zmones turi du skirtingus operatorius(tiek vyrai,tiek moterys)Taip
Rukyti zalingas iprotis,tai cia jau tavo problemos kur tas cigaretes kishtiCha cha

o kur candonus deti? ir jiems reikia vietos. Cha cha taip atrodo, kad niekas jusu nemoke cituoti.