Tele2 is geru telefonu daro s h u d a !!!

Tele2 is geru telefonu daro s h u d a !!!

aciu dievuk kad niekas 8310 nokia nesiulo uz 200 lt pvz ! nusisauciau !!!

Šypsena bet juk tai yra tiesa, nes dauguma taip mano Cha cha

Blin klaidu pridariau Liežuvis Liežuvis Liežuvis

Vyciox rašė:

bet kai pigus daug kas turi, o jej daug kas turi tai daugumai reiskias kad tai blogas telefonas

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha bl ce tai menesio mintis…nu ****ec…galima mirt os juoko… "daug kas turi tai daugumai reiskias kad tai blogas telefonas" Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena nu ****ec… Šypsena

Niekas tų telefonų nenuvertina.Jei įdėmiau pažiūrėtumėt,tai vokiečiai Motorola V66,kur pas mus apie 1000Lt kainuoja,jie pasirašius abonentinę sutartį 18mėn. uždyką duoda.Dar+nereikia abonento pusę metų mokėti.Čia tik lietuviai ir ruskiai liaudį durnina.Tele2 dėl šito šaunuoliai. Cha cha

Mano nuomone, Tele 2 mazina ne tik kitu tiekeju rysio kainas, bet ir paciu mobiliuju telefonu ! O tai jau yra gerai… Siaip man tai px, as turiu T2288 ir dabar esu laimingas, tik gaila negalima siust nemokamu SMS o visa kita px, mano maziem "reikalam" uztenka ir tokio telefoniuko.

Niekas nieko nenuvertina, o tik TELE2 is savo pelno dalies apmoka tuos ~400 lt uz telefona, tik pasirasyk sutarti 24 menesiams ir jie tuo patenkinti. Jei sugalvos kad reikia dykai atidavinet tik pasirasyk 24 men sutarti tai pagal autoriu bus telefas visiskas *****???

Nu ir pezat…Juk telefonai parduodami issimoketinai. O kitas variantas, kad pritraukti klientai per pokalbius apmoka. Nors koks cia malalietka gali dideli pelna nesti…As didziai itariu, kad t2 daro kieta dempinga. Pritrauks klientu ir visos kainos sustos i vietas.
Beje, pirmaisiais metais Bite ir Omnis irgi popigiai telefonus dalino, tik reikejo sutartis pasirasineti. Skleroznikai jus.
O kad bambliai nesiojasi telefonus lizinginius, tai nieko blogo nematau. N3310 ir C45 yra orientuoti grynai i jaunima, uztat ir stumia t2 pigiau. Normalus zmogus tokiu telefonu nenaudoja, nx reikalingi paveiksliukai ir melodijos? As savajame s35 pora paveiksleliu pakeiciau ir viskas. Nusibodo. Telefona vartoju pagal jo empyrine paskirti - rysiuiŠypsena

Masingas rašė:

Man atrodo aš tave prieš 5… kad ir prieš 3 metus dar su pampersais vaikščiojantį mačiau…Cha chaCha chaCha cha

Mano gilioje vaikysteje gudziais sovietiniais laikais tox vakarieciu ismislas kaip pampersai nebuvo zinomas Liežuvis O jei ir matei mane be kelniu begiojanti tai matyt kartu kazqr laxtem, nes as atrodo 6 men. vyresnis uz tave Kietas Nors pries 5 ar 3 metus mob. rysiu nesinaudojau visgi.

Kalbant apie tema: cia as tiesiog zodzius "pigus telefonas", kuo taip piktinasi cia rasantieji, pakeiciau zodziais "pigesnis mob.rysys" - situo geriu kazkodel niekas nesipiktina Aš nekaltas Cha cha

draugas Deutshlande buvo, sake ten Siemens S 45, t2 po 49 evro stumdo. Butent S45, ne C45. Gal ateis ir pas mus ta dienaCha cha

cia diskusija kaip pas moteris ‘’ oi as nenoriu tokios sukneles nes mano kaimyne tokia turi ‘’ Cha cha
nu jus pavarot nepatinka kad malaletkos vaiksto su noskem ir siemensais , imk bapkes ir varyk i omni pirkti 8310 , tele2 tokio dar nestumdo… kolkas ŠypsenaŠypsena
bobu kompanija su vistu smegenim ane

Vyciox rase:

man atrodo kad 3310 yra normalus tel. tik del tele2 kainu jo niekas nevertina, tuoj bus taip ir su siemens c45, telefas normalus kaina irgi, bet kiekvienas smurfas is t2 nusipirkes vaikscios ir sustras bus. ar nebus sio tel. tox pats likimas kaip ir 3310? ka manot?

nu bet tu ir durnas tau siulo telefa papigiai o tu dar nepatenkintas, o ta noske gaidys yra Šypsena jei nori zinot kiekvienas neprisiims is tele2 tu telefu nes juos duoda tik dirbantiems zmonems. ot.

ambalas rašė:

Vyciox rase:

man atrodo kad 3310 yra normalus tel. tik del tele2 kainu jo niekas nevertina, tuoj bus taip ir su siemens c45, telefas normalus kaina irgi, bet kiekvienas smurfas is t2 nusipirkes vaikscios ir sustras bus. ar nebus sio tel. tox pats likimas kaip ir 3310? ka manot?

nu bet tu ir durnas tau siulo telefa papigiai o tu dar nepatenkintas, o ta noske gaidys yra Šypsena jei nori zinot kiekvienas neprisiims is tele2 tu telefu nes juos duoda tik dirbantiems zmonems. ot.

smarkuoli tai pagal tave kiekvienas pacanas kuris turi tele2 (abonenta) dirba? yra tokie dalykai kaip tevai ir diedukai (jej gauna daug pensijos), va ant ju ir ima tuos planus. Piktas