tele2 Geriausi iki 2005

tele2 Geriausi iki 2005

tele 2 neoficialiai pranese Cha cha kad iki2005 metu ju rysio teritorija bus pati didziausia bei rysio kokybe bus geresne nei omnio ar bites, o kainos maziausios Aš nekaltas
nu ka … tikekimes Mirkt

tele 2 manau sikart neblefuoja Cha cha

zombis tele2

joo! as tikiuosi!!!

Nu juk nesamone!!!

Taupos alus irgi iki 2005 bus pigiausias.Nzn man atrdodo ta tele2 jaunimui labiau gal nebus tu visokiu balso pashtu,bet kam ju reikia.Svarbu smskes nueina mygom ir paskambint gali.

jus suprantat kad tele2 zombis ? pimpiai… Piktas

tele 2 Šypsena

Na ka… jei jau pazadejo vadinasi tures teseti Cha cha o dar jeigu oficialiai… viskas tik y gera Cha cha

Tas S u d i n a s Tele2 s buvo S yra ir S bus, jie tik kalba ir pleciasi i ploti taciau kad ten kur ir yra risys neimanoma kalbetis jei dar kasnors kalba tai nieko ir nepadaro (jokoi pletimosi viduje). Vopsim man kai tik pamini Tele2 tai is karto pradedu keiktis ir ispjauditis i visas puses. Tele2 yra SSSSSSSSUUUUUUUUUUDDDDDDDDAAAAAAAASSSSSSSSS ir viskas.

gerai kai bever niekur jis neveikia. Nemoku skambinti be rysio nors as. Piktas

reikia nepamirshti kad ir kiti lietuvos operatoriai nestoves vietoja
turint galvoja kiek jiems dar reiks vytis abejoju kad iki 2005 jie tai sugebes IR TE PADEDA JIEMS DIEVAS Mirkt

tele 2 ir wap

Eiii TAUTA!!!Apie Tele2 arba gerai arba isvis nieko!Ok?Mirkt

Cha chaCha chaCha chaPritariu topiniui-apie tele2,kaip apie NABASNINKAKietasO siaip,uz majakinimo politika-ISKASTRUOT Liežuvis

Visiems kurie varo ant Tele2: Man jusu labai gaila, jus esate tikri nesubrendeliai, o ir apskritai nezinot ka kalbat. Taigi nustokit blevyzgot ir tersti foruma su tom savo nesamonem!!!

APIE TERSHIMAŠikšnosparnisKIENO PRIPAZHINTA NEKOREKTISHKA REKLAMA???KAS STUMIA NESHVARIAI PASIPILDYT SASKAITAS???ApakęsIDOMU KIEK CIA OPERATORIU AGENTUKU SEDI?VyraiALIO,SHTIRLICAI:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Padaryti viska galima, tiktai labai abejoju ar jiems atsipirks su tokiomis pokalbiu kainomis, nemanau, kad tie bokstai kapeikas kainuoja. Be to Omnis ir Bite tikrai vietoje nestovi Cha cha Cha cha Cha cha

tele2 BEST !!!

Nu Nezinau Nezinau Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas