Teisingos vyrų priežiūros kursai. Moterų registracija prasidėjo nuo 17 žinutės

Sakiau, blin, tienti, nestabdyk! Va dabar ir gauni BaisuCha cha

O gal neverta ju perdarineti?Gal lengviau visus i viena kruva ir aptvaran?Nekaltas

…nu blyn…shropna…gal pravesi man nestabdymo kursus???..bo tikraj…skriaudzhia mani visos…ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

As labai geras,pagal mane galite lipdyti visus kitusKietasKietasKietas

tai tu-sablonasNekaltasNekaltasNekaltas???
kazkaip-neidomu…

Moterėlės, mergužėlės! Manau, kad Jūsų rengiami kursai pradėjo sverti viditinio dydžio vyriško lytinio organo svoriu daugiau, nes aš ant jų dėjau…GirtasKandaIgnoruojuVeee

…tixlaij…QL mintis…dedam visi…ir svoris pasidarys tox didelis…kad kursaj paskes bobu entuziazmo liune…Cha cha

Krikštetėvi, ka čia tauziji dabar, bijokie dzievoBaisuTave reikia ryškiai ir labai stipriai taisyti, nes esi klaikiai netobulasNeApakęs Ko gero,reikės pradėti vyro formavimą nuo tavęs.Teks, mielasai, daryti žmogų iš tavęsCha cha

tai, Chokoladka, ar mano tau suteiktas zhinias pritaikei? Gal jau ne vien tik miegojo?Mirkt

Pradeti reikia nuo to,kad nedeliotu ir nemetytu savo organu kur pakliuvo-bo dar pamirs kur pasidejo,bus tadaBaisu

as irgi noriu i kursus. Gerai butu,kad kursuose mokytu kaip ismokyti vyrus atsparumo kitu moteru traukai.

Va sito tai nepasieksite FlirtasCha cha

To napakanka, kad save vadini laaaaaaaaaabai geru. Privalai peteikti detalią ataskaitą, kad galima būtų įvertinti.Aš, profesorė Muterka ir mano nuostabiosis mokinės, įvertinsime ir nuspręsime, ar reikia dar ką nors pataisytiMirktLiežuvis

Kursuose turetu buti ir zaidybiniu elementu.Pvz. Rzevskis rase apie kiausinius.Taigi misles.

Tai kur ir kada tie kursai prasideda???
Jau pabodo laukt… Atrodo kad cia tik daug apie tai snekama, o daroma … nieko Liežuvis

Rževski, ir kaip tau užtenka dėti ant visko.Uoj, koks negeras berniukas, tave dar tobulinti ir tobulintiBaisumergaitės,su šituo jaunuoliu bus labai daug darboBaisuApakęs

Kakije sapogi??? Nerašiau aš apie jokius batus… Ka čia tauzijat, civiliokaiKanda

Klausimėlis kursų dalyvėms (mįslė):

Kodel boboms nepatinka žvejot?

atsakymas:todel,kad jos bobos!!!
o moterims-kai kurioms patinka,kai kurioms-neLiežuvis
Elva,kur tu???
prakonsultuok vyruka zvejybos klausimaisMirkt

Atsakymas nesusipratusioms:
Nes reikia užsiciaupt!