Teisingos vyrų priežiūros kursai. Moterų registracija prasidėjo nuo 17 žinutės

taip, domenyka, tave registruoju, nes i kursų programą įeina disciplina "Vyro parišimo iki gyvos galvos" menotyraTaipŠirdis

kadangi vyrai vėl pamiršo, dar kartą primenu, kad kursai yra skirti tik moterims,ir visos žinios bus perduotos tik Moteris

muterka - man reikia pagelbos… Gėlė - Zinau, kad vyrai nori: namuose seimininkes, viesai princese (ar ko ten panasaus), ir privaciai… nu Myliu… Man nesiseka buti gerai seimininke! Baisu Liežuvis Cha cha

DarPo1, tau nera prasmes buti gera scheimininke, nes tu gyveni uzh balos.Asch nesu gera scheimininke, bat labai abejoju, ar kuri nors isch tchia esnciuju dabar verda obuoliene, o jos vyras spaudzia vynuogiu sultisNe

matote, pas ji atsistoja netgi ir tuomet , kai jis nera Dzhentelmenas. Schie du atsistojimai neturi nieko bendro tarpusavyje. beje, dabar nebepriimta uzhleisti sesti moteri. Senute-taip, suprantu. o jauna moteri visai nebutina sodint.Ne

Namuose du kastruoti katinai jau yra.
O jei pasirinktą vyrą perlipdysiu iš naujo-tai bus jau nebe tas vyras,kurį aš pasirinkau…ir vėl reikės ieškot naujoApakęsCha cha

Vyro esme nebus keiciama ar kokiu nors budu naikinamaNe

Aš trumpai - įtraukite mane į kursų sąrašą, nors dėl PMS nesuprantu ar čia juokai ar rimtai, bet vyras labai prašė užsiregistruoti, vadinasi priežiūros jam trūksta.

Man tai shitas punktas labiausiai patiko -
"Principo "Avinėli, pasipurtyk" praktinis pritaikymas vyrui"

Labai aktuali temaGerai

ŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė

ir mane mane mane!! Laimingas

as jau si ta moku… bet niekada nebus per daug ziniu apie siuos padarus… Kietas

ŽvaigždėŽvaigždėFlirtas

p.s. vyrukai, jusu protesto akcijos cia niekuo nepades… Flirtas Šypsena
Kai moterys susivienija, jums belieka ramiai tunoti ir ziureti ta savo suknista futbola … Kietas
ir cit.

strength of a woman … la la laaa…

PiktasPiktasPiktas…blyn…shaudyti bobas su tokiom pazhiurom rejk…Kanda

pats tu boba
LiežuvisLiežuvisLiežuvis

klounada Juokiasi

Tienti, matau, kad esi dar gan netobulai suformuotas Vyras,todel ir nesupranti, kad mes Moteris, viska darom jusu labui. Tamstos galvoti chia niekas neprascho, viskas bus sugalvota ir nuspresta už jusVyras. Jums tereikes buti tik meiliais, gražiais katinais, puošiančiais namus, kaip namu interjero detalėGeraiGeraiGerai

…ajnu y darzha ishkasiu senelio uzhkasta kulkosvajdy…bus jums tuoj…

Na taip.Kursai aisku gerai,mokslas niekada peciu nespaudzia,bet…
vyrai i juos neileidziamiApakęsApakęsApakęs,o tai Baisu.Jokiu sansu,kad gauta
informacija pavyks praktiskai pritaikytiCha cha Noretusi i kursus,kuriuose…ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Davedet viena jau iki pasiutimo,oi negaliu-tienti,laikykis,toliau bus dar graziau,ne nepajausi kaip stovesi prie virykles su ziursteliu ir ruzavai padazytom lupytem

JuokiasiJuokiasi

esmi pakalusi 5 mineto punkto kritike.
registracija pirminei apzhvalgai ishankstineLabas

muterkaGėlė, chia tarpkitko,bet ash ir shianakt su tavo Blondinu miegojauDrovusFlirtasDrovusFlirtas