Teises nuo 21-eriu

Teises nuo 21-eriu

Noreciau suzinoti ar tai tikrai tiesa ar tik gandas,kad po Naujuju metu teises bus gaunamos tik nuo 21-eriu metu,ar vis dar liks tas pats terminas nuo 18-os? Labai prasau padekite nezinau ka tada daryti!

Aciu Labas

kazkur bangoje apie tai kalbejo… Nekaltas
nezinau, bet siaip butu nesamone Blogai

aisku nsmn!lopai bl jai padarys kojas i subine sukisiu!o ar tikrai as pats nzn,gerew butu tai tik gandai

lexsus vaje koks piktas… Mirkt RamiauMirkt Pazadinsi visus (bent jau man toks jausmas, kad visa banga miegaGirtas)
siaip susinervinciau ir as… nes jau dabar noriu masinos, noriu vairuoti… Iki 21 be to neisgyvensiu… Nekaltas Teks pazeidinet istatymus, jei priims toki istatyma…Nekaltas

Na tikekimes gandai,nes labai daug klientu praras.Tik manau,kad jei darytu tik todel,kad nori maziau avariju tik ,kad jas daro ne tik 18!Ignoruoju

Liūdnas

girdejau ir ash ta … tachew kiti twirtina kad tai tik babuchiu paistalai…
na jejgu tai pasitwirtintu per sawo gimtadieni shoxiu nuo stogo Cha cha

Teisybė.Taip Maža to, po 6-erių metų Saulė sprogs.Cha cha

kas cia per nesamones, as tiek laukiau 18-olikos ir dabar cia taip su manimi elgsis? nu jau nea, arba cia visiska nesamones arba nzn kas Ne

Nu kadangi mano gimtadienis vasario 3, tai as jau kita savaite pradedu eiti i vairavimo kursus ir man sitos problemos nekilsLiežuvis bet siaip cia butu nesamone ir bankrutuotu regitra, nes pagrindini bizni jiems ir duoda 18-meciai…o pagalvokit kas butu jei tris metus to pagrindo nebutuLiežuvis

tikiuosi cia tik gandai…Nekaltas

Is dalies gal ir gerai butu, kad nuo 21 duotu, nes tada jau zmogus proto daugiau turetu, butu labiau subrendes. Kalbu is savo patirties. Kai tik sulaukes 18 gavau teises ir pradejau vazinet tai tikrai nebuvau pats geriausias vairuotojas. O nuo kitu jaunu vairuotoju esu ir pats nukentejes, masinos sonus aplamde Liūdnas Nors kad ir nuo 21 duotu nemanau kad tada visi vazinetu geriau. Tiesiog manau kad reik sugrieztint isdavimo tvarka, be to prie medicinines turetu but psichiantrinis tyrimas, nes daug tokiu yra kuriem nervai biski nelaiko, per tokiu avariju nemazai ivyksta. Tai va. Na zodziu kol rasiau supratau, kad ar nuo 18 ar nuo 21 tas pats sh… kol neigis patirties, gal net skaudzios, tol labai daug jaunu vairuotoju darys nesamones vairuodami. Stai tokia mano nuomone butuCha cha

geriau tai butu tik gandai

Nieko apie tai negirdejau, bet jei taip padarytu - tai butu suknista nesamone… Bl, susiparinciau… Man uzh puses metu 18’lika ir bac… Padaro teises nuo 21…Kanda Ish vis kazkokia nesamonePiktas Seniau buvo nuo 16, po to padare nuo 18… Negi dabar sugalwos nuo 21 ?!Piktas

tikriausiai gandas, neteko girdeti, bet nuo naujuju metu bus aisq… Šypsena

Tai grinu griniausia provokacija ir melas…Jei taip butu istikruju tai Lietuva nespetu savo gyvenojams konpensaciju moketi kai pralosinetu bilas strasburo teisme…Butu pazeidziamos musu teises ir pan…

o nuo 31 nenori padaryt? be ryshios gi bus…see yaAlus

Nesamone, cia kazkokstai vienas zmogelis paskleide sita ganda kat teises bus nuo 21m. Tai yra tikra NESAMONE. Teises bus nuo 18 kiek as kur skaiciau ir maciau ir seip… as beto pac po naujuju metu einu jas laikyti LiežuvisLiežuvis
taip kad nesukit galvos ir viskas, teises nebus nuo 21m.Cia tik gandai durni… Cha cha Bet seiptai koks skirtumas padarytu ar nuo 21 ar 31 ar net 41 vistiek pradentis vairuoti automobili jisai nera iskart super vairuotojas gaves teises kiekvienas turi dar priprasti prie too. Liežuvis Nors as taip manau. Cha chaŠypsenaLiežuvis

nesvarbu, dar ir meteoras i zeme krenta Cha cha